Óra és fotóaukció.
Ingyenes! 83 magyar fényképész, több mint 200 alkotása kerül. Ezek között szerepelnek olyan magyar származású, külföldön híressé vált fotósok, mint pl. André Kertész, Ata Kandó, Lucien Hervé, Francis Haar, Paul Almásy, Suzanne Szász. Árverés: október 31., 16h.

BÁV Aukciósház (1052 Budapest, Bécsi u. 1–3.)

2017. október 14 - 28.
Játék
Újra mozivásznon a The Doors egyetlen teljes hosszában rögzített koncertje, az 1968-as Live at the Hollywood Bowl digitálisan restaurált és 5.1-ben újrakevert változatban!
Copyright © 2017 Minnetonka Lapkiadó Kft.