Mira János
Nemzetisége: magyar
Díszlet (színház)
 
Az állatok birodalma (Kelemen László Kamaraszínház, 2008)
 
Amazonok (Lüzisztraté expressz) (Kelemen László Kamaraszínház, 2012)
Angyalföldi ballada (József Attila Színház, 2015)
 
A balkáni kobra (Ruszt József Stúdió Színház, 2005)
Bánk bán (Békéscsabai Jókai Színház, 2016)
 
Blikk (Budapesti Kamaraszínház Shure Stúdió, 2007)
Boldogság 69:09 (ExperiDance Production, 2009)
 
Bolha a fülbe (Jókai Színház, 2012)
A bolondok grófja (Újszínház, 2013)
 
A Cirkuszhercegnő (Budapesti Operettszínház, 2014)
Én, Te Őt! (Karinthy Színház, 2013)
 
Érzelmes üzletek (Mikroszkóp Színpad, 2010)
Eszter hagyatéka (Karinthy Színház, 2008)
 
Földindulás (Újszínház, 2012)
A gyermekkirály (Szegedi Nemzeti Színház, 2011)
 
Gyöngyhajú lány balladája (RaM Colosseum, 2016)
Hallstatt (Jókai Színház, 2010)
 
Hamlet (Budapesti Kamaraszínház a Tivoliban, 2005)
Harmadik Richárd (Katona József Színház, 2011)
 
Három nővér (Kisszínház, 2011)
Hattyúdal (József Attila Színház, 2013)
 
Hebehurgya hölgyek (Kelemen László Kamaraszínház, 2011)
Hippolyt, a lakáj (Gárdonyi Géza Színház, 2013)
 
Hitted volna? (Belvárosi Színház, 2013)
Hyppolyt, a lakáj (Pesti Magyar Színház, 2018)
 
Írók, gyilkosok, lúzerek (József Attila Színház, 2016)
Játék a kastélyban (Katona József Színház, 2008)
 
Kabaré retro (Mikroszkóp Színpad, 2011)
Kakuk Marci (Újszínház, 2016)
 
Kaviár és lencse (József Attila Színház, 2015)
Késő őszi esti órán (Drive Time Színház, 2017)
 
Két néni, ha elindul (Katona József Színház, 2013)
A kétbalkezes varázsló (Katona József Színház, 2012)
 
A király nevében (ExperiDance Ház, 2011)
Körhinta (Nemzeti Színház, 2015)
 
Kreutzer-szonáta (Újszínház, 2013)
A kulcs (Kelemen László Kamaraszínház, 2009)
 
Látogatás apánál (Kelemen László Kamaraszínház, 2008)
Laura (Katona József Színház, 2006)
 
Lili bárónő (Katona József Színház, 2009)
Liliomfi (ExperiDance Production, 2012)
 
Lucifer show (József Attila Színház, 2017)
A maratonfutók tiszteletkört futnak (Ruszt József Stúdió Színház, 2010)
 
Memo - A felejtés nélküli ember (Szegedi Nemzeti Színház, 2013)
A mi Józsink (Kelemen László Kamaraszínház, 2005)
 
Moulin Rouge (GG Tánc Eger – a Gárdonyi Géza Színház Tánctagozata, 2013)
Nagyidai cigányok (RaM Colosseum, 2006)
 
Naplemente előtt (József Attila Színház, 2019)
Nem élhetek muzsikaszó nélkül (Újszínház, 2013)
 
A néma revolverek városa (Pesti Magyar Színház, 2005)
Nő a múltból (Kisszínház, 2011)
 
Nóra (Jókai Színház, 2010)
Orfeusz az alvilágban (Pesti Magyar Színház, 2004)
 
Az őrült naplója (Ruszt József Stúdió Színház, 2008)
Othello, a velencei mór (Szegedi Nemzeti Színház, 2014)
 
Plazma (Ruszt József Stúdió Színház, 2009)
Popeye, avagy az elrabolt spenótszállítmány (Thália Színház és a kecskeméti Katona József Színház közös, 2010)
 
Pszicho (Budapesti Kamaraszínház Ericsson Stúdió, 2009)
A régi ház (Kecskeméti Katona József Színház és Klebelsberg Kultúrkúria, 2011)
 
A régi ház (Kelemen László Kamaraszínház, 2011)
Revans (ExperiDance Production, 2003)
 
sHÓwKIRÁLYNŐ (Katona József Színház, 2006)
Starfactory (Thália Színház, 2013)
 
Szaffi (GG Tánc Eger és a dunaújvárosi Bartók Táncszínház, 2014)
Szeget szeggel (ExperiDance Ház, 2008)
 
Tükörjáték (Budapesti Kamaraszínház Ericsson Stúdió, 2004)
Varázsfuvola (Jókai Színház, 2012)
 
Veszek egy éjszakát (József Attila Színház, 2016)
Vesztegzár a Grand Hotelben (József Attila Színház, 2018)
 
Jelmez (színház)
 
Hallstatt (Jókai Színház, 2010)
 
Pszicho (Budapesti Kamaraszínház Ericsson Stúdió, 2009)
Színész (színház)
 
Berlin, Greifswalder Strasse (Katona József Színház, 2006)
 
Játék
One-woman show egy utolsó felvonásban William Luce művéből a GK Társulat és a Manna produkciójában.
Copyright © 2019 Minnetonka Lapkiadó Kft.