Nagy Ervin
Nemzetisége: magyar
Színész (mozi)
 
 
Kincsem (2017)
Mária Terézia (Maria Theresia, 2017)
 
 
Fehér isten (2014)
 
Kaméleon (2008)
Szobafogság (Pinprick, 2008)
 
Overnight (2007)
Mansfeld (2006)
 
Ők (2005)
 
 
Szezon (2004)
A Hídember (2002)
 
 
Színész (TV)
 
 
 
Színész (színház)
 
Anyám orra (Szkéné Színház, 2005)
 
Asztalizene (Radnóti Miklós Színház, 2007)
A bajnok (Katona József Színház, 2016)
 
Bakkhánsnők (Szombathelyi MSH Rendezvényház (RÉGI), 2003)
Bakkhánsnők (Kamra, 2003)
 
Barbárok (Katona József Színház, 2008)
A bosszú (A Schroffenstein család) (Katona József Színház, 2003)
 
Commedia dell'arte (Kamra, 2004)
Csókol anyád! (Orlai Produkciós Iroda, 2009)
 
Déja vu – Életjáték (Duma Színház Improvizációs Társulata, 2011)
Demencia (Proton Színház, 2013)
 
Dilettánsok (Katona József Színház, 2011)
Előtte-utána (Krétakör Színház és a Katona József Színház, 2005)
 
Esőember (Orlai Produkciós Iroda, 2010)
Farsang (Katona József Színház, 2012)
 
Faust I. (Ifjúsági Program, 2015)
Faust II. (Ifjúsági Program, 2015)
 
Fényevők (Katona József Színház, 2014)
Gilgames (Kamra, 2005)
 
Hétköznapi őrületek (Kamra, 2005)
 
A hős és a csokoládékatona (Katona József Színház, 2009)
Az idióta (Katona József Színház, 2003)
 
Ithaka (Katona József Színház, 2018)
Ivanov (Katona József Színház, 2004)
 
János vitéz (Bozsik Yvette Társulat, 2004)
A karnevál utolsó éjszakája (Katona József Színház, 2007)
 
Kazamaták (Katona József Színház, 2006)
A két Korea újraegyesítése (Katona József Színház, 2014)
 
Ki mit nem tud?- Minden rossz varieté (Lővér Camping, 2006)
Koccanás (Katona József Színház, 2003)
 
Kramer kontra Kramer (Orlai Produkciós Iroda, 2012)
Leányvásár (Szegedi Szabadtéri Játékok, 2013)
 
"Ledarálnak, eltűntem" (Kamra, 2004)
Ledarálnakeltűntem (Katona József Színház, 2005)
 
Lélegezz (Katona József Színház, 2017)
Lesz vigasz (Katona József Színház, 2003)
 
Makrancos Kata (Vígszínház, 2012)
Mártírok (Kamra, 2013)
 
Mesél a bécsi erdő (Katona József Színház, 2009)
Mi ez a hang? (Dzsesztetés) (Katona József Színház, 2007)
 
Musik, Musikk, Musique (Művészetek Palotája és Katona József Színház, 2012)
A nagy Sganarelle és Tsa (Katona József Színház, 2006)
 
Platonov (Kamra, 2019)
Playground (Katona József Színház, 2007)
 
Régen Rossz Varieté (TÁP Színház, 2006)
Shakespeare koszorú (Gyulai Várszínház Kamaraterem, 2005)
 
Sirály (Katona József Színház, 2015)
Stella (Kamra, 2003)
 
Szent György és a Sárkány (Katona József Színház, 2003)
A talizmán (Katona József Színház, 2003)
 
Távoli vidék (Katona József Színház, 2003)
Troilus és Cressida (Katona József Színház, 2005)
 
Véred íze (Kamra, 2003)
Woyzeck (Katona József Színház, 2011)
 
Film premierek

Erdei boszorkány - Tűzpróba

cseh-dán-magyar-norvég fantasy, 90 perc, 2018

Undipofik

amerikai-kínai animációs film, 87 perc, 2019

John Wick: 3. felvonás - Parabellum

amerikai akciófilm, 130 perc, 2019

Szívek királynője

dán-svéd filmdráma, 127 perc, 2019

Éter

lengyel-litván-magyar-olasz-ukrán történelmi dráma, 118 perc, 2018
Játék
2019. május 25.–június 2. között ismét megérkezik a hazai kulturális élet kiemelkedő összművészeti eseménye a Zsidó Művészeti Napok (ZsiMü) a főváros kulturális tereibe.
Copyright © 2019 Minnetonka Lapkiadó Kft.