Benedek Mari
Nemzetisége: magyar
Jelmez (színház)
 
Az 1/2 kegyelmű (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2012)
 
A 42. hét (Szkéné Színház, 2012)
Ádám almái (Thália Színház, 2017)
 
Adrienne Lecouvreur (Kelemen László Kamaraszínház, 2005)
Akropolisz (Maladype Színház, 2006)
 
Alkony (Radnóti Miklós Színház, 2010)
Az állatok birodalma (Kelemen László Kamaraszínház, 2008)
 
Andromaché-tanulmány (Nemzeti Színház, 2006)
Angliai Második Edward élete (Katona József Színház, 2012)
 
Az angyali üdvözlet (Vajda Péter Művelődési Központ Közösségi Ház (Lengyel Palota), 2003)
Anyám orra (Szkéné Színház, 2005)
 
Apacsok (Radnóti Miklós Színház, 2009)
Arturo Ui feltartóztatható felemelkedése (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2004)
 
Árva csillag (Szkéné Színház, 2007)
Ascher Tamás Háromszéken (Katona József Színház, 2017)
 
Atália (Nemzeti Színház, 2009)
Baal (Pesti Színház, 2019)
 
A bajnok (Katona József Színház, 2016)
Bál a Savoy-ban (Budapesti Operettszínház, 2004)
 
Bánk bán (Krétakör, 2007)
Bárkibármikor (Pintér Béla és Társulata és az Átrium Film-Színház, 2014)
 
Brand (Nemzeti Színház, 2015)
Bűn és bűnhődés (Szkéné Színház, 2015)
 
Canterbury mesék (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2006)
Chicago (HOPPart Társulat, 2010)
 
Csalódások (Veszprémi Petőfi Színház, 2012)
A csavar fordul egyet (Erkel Színház, 2004)
 
Csongorok és Tündék (Kamra, 2004)
Don Carlos (Maladype Bázis, 2012)
 
Don Juan (Maladype Bázis, 2013)
&Echó (MU Színház, 2006)
 
Egy olasz szalmakalap (József Attila Színház, 2011)
Éjjeli menedékhely (József Attila Színház, 2008)
 
Az élet álom (Kamra, 2010)
Fácántánc (Szkéné Színház, 2015)
 
Farkasok és bárányok (Radnóti Miklós Színház, 2008)
Félelem és macskajaj a harmadik birodalomban (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2010)
 
Fidelio (Magyar Állami Operaház, 2008)
Figaro házassága (Maladype Színház, 2010)
 
A fizikusok (Forte Társulat, 2009)
Fogat fogért (Újszínház, 2008)
 
Forte (Hymn) (Közép-Európa Táncszínház, 2005)
Galilei élete (Nemzeti Színház, 2016)
 
Godot-ra várva (Forte Társulat, 2010)
A gömbfejűek és a csúcsfejűek (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2012)
 
A gömbfejűek és a csúcsfejűek (Nemzeti Színház, 2018)
Gyévuska (Trafó, 2003)
 
Halál Thébában (Jurányi Produkciós Közösségi Inkubátorház, 2018)
Hamlet (József Attila Színház, 2010)
 
A három sárkány (József Attila Színház, 2015)
Hatalmas Aphrodité (RaM Colosseum, 2018)
 
Hippolütosz (Nemzeti Színház, 2017)
Holt lelkek (Radnóti Miklós Színház, 2013)
 
Hosszú út az éjszakába (Katona József Színház, 2014)
Hosszú út az éjszakába (Katona József Színház (Kecskemét), 2015)
 
Az ideális férj (Radnóti Miklós Színház, 2003)
 
III. Richárd (Trip Hajó, 2019)
Irtás (Szkéné Színház és a Forte Társulat, 2014)
 
IV. Henrik I-II. (Örkény István Színház, 2017)
Jane Eyre (Radnóti Miklós Színház, 2006)
 
Jeremiás, avagy az Isten hidege (Nemzeti Színház, 2010)
John Gabriel Borkman (Pesti Színház, 2018)
 
Jubileumi beszélgetések (Szkéné Színház, 2018)
Kafka a tengerparton (Nemzeti Színház, 2019)
 
KaisersTV, Ungarn (Átrium, 2011)
Kakukkfészek (Radnóti Miklós Színház, 2019)
 
Káprázat (Szkéné Színház, 2019)
Karamazov testvérek (Radnóti Miklós Színház, 2014)
 
A kaukázusi krétakör (Vígszínház, 2003)
A kávéház (Veszprémi Petőfi Színház, 2014)
 
A kék madár (Vígszínház, 2005)
Korcsula (Pintér Béla és Társulata, 2006)
 
Koto és Kaori (Forte Társulat, 2012)
Különóra/A kopasz énekesnő (Örkény István Színház, 2003)
 
Kurázsi mama és gyerekei (Radnóti Miklós Színház, 2012)
Kvartett (Pesti Színház, 2014)
 
Látogatás apánál (Kelemen László Kamaraszínház, 2008)
Legyen férfi, Monsieur Pignon! (Thália Színház, 2018)
 
Lorenzaccio (Maladype Színház, 2009)
Lulu (Radnóti Miklós Színház, 2004)
 
Macska a forró bádogtetőn (Kecskeméti Katona József Színház, 2016)
Magyar Elektra (kaposvári Csiky Gergely Színház, 2015)
 
Medeia (Közép-Európa Táncszínház, 2003)
Mefistofele (Magyar Állami Operaház, 2010)
 
Meggyeskert (Örkény István Színház, 2013)
Memo - A felejtés nélküli ember (Szegedi Nemzeti Színház, 2013)
 
A menyegző (Forte Társulat, 2013)
A Mester és Margarita (Nemzeti Színház, 2005)
 
A művésznő és rajongói (Radnóti Miklós Színház, 2018)
 
A nagy füzet (Szkéné Színház, 2013)
Nagyvárosi ikonok (Fortedanse – Horváth Csaba Társulat, 2004)
 
Nő a múltból (Örkény István Színház, 2006)
 
Ó, azok a szép napok! (Forte Társulat, 2010)
Odüsszeusz Tours (Örkény István Színház, 2005)
 
Oidipusz gyermekei (Radnóti Miklós Színház, 2009)
Az öngyilkos (Szkéné Színház, 2018)
 
Az öreg hölgy látogatása (József Attila Színház, 2007)
Oresztész (Radnóti Miklós Színház, 2014)
 
Orfeusz és Euridiké, avagy a filozófus lelke (Magyar Állami Operaház, 2009)
 
Óz, a csodák csodája (Vígszínház, 2015)
A Pál utcai fiúk (Vígszínház, 2016)
 
Parasztopera (Átrium, 2002)
Parasztopera (Szkéné Színház, 2018)
 
Párhuzamos óra (Pintér Béla és Társulata, 2009)
Patkányok (Forte Társulat és Szkéné, 2016)
 
Peer Gynt (Krétakör, 2005)
Peer Gynt (temesvári Csiky Gergely Állami Magyar Színház (RO) és Forte Társulat, 2012)
 
Pentheszileia (Nemzeti Színház, 2004)
Phaedra (Újszínház, 2006)
 
Phaidra (Krétakör, 2005)
Pillangó (Vörösmarty Színház, 2013)
 
Prah (Radnóti Miklós Színház, 2007)
Protokoll (Radnóti Miklós Színház, 2012)
 
Revolution (Forte Társulat, 2011)
Ruben Brandt (Forte Társulat, 2011)
 
Selyem (Szkéné Színház, 2018)
Sirály (Bárka Színház és a Kecskeméti Katona József Színház, 2007)
 
Sirály (Kelemen László Kamaraszínház, 2008)
A soha vissza nem térő (Átrium, 2008)
 
A soha vissza nem térő (UP - Újpesti Rendezvénytér, 2019)
Stuart Mária (Bárka, 2004)
 
A sütemények királynője (Szkéné Színház, 2004)
Szindbád (Közép-Európa Táncszínház, 2003)
 
Szívszakadtig (Szkéné Színház, 2017)
Szutyok (Átrium, 2010)
 
A te országod (Jurányi Produkciós Közösségi Inkubátorház, 2015)
A te országod (Pesti Színház, 2019)
 
Téli rege (Radnóti Miklós Színház, 2017)
Téli utazás (Vígszínház, 2013)
 
A testek felszínének esetleges állapotairól (Fortedanse – Horváth Csaba Társulat, 2006)
A tiszta méz (József Attila Színház, 2010)
 
Titkaink (Szkéné Színház, 2013)
Titkaink (Átrium, 2013)
 
Tóték (Örkény István Színház, 2013)
Tündöklő középszer (Átrium, 2010)
 
Tündöklő középszer (UP - Újpesti Rendezvénytér, 2019)
Az ügynök halála (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2003)
 
Üvegfigurák (Radnóti Miklós Színház, 2017)
Vágyvillamos (Radnóti Miklós Színház, 2011)
 
Ványa bácsi (Jókai Színház, 2005)
A varázsfuvola (Vígszínház és Magyar Állami Operaház, 2009)
 
A velencei kalmár (Pesti Színház, 2016)
W.S. Othello – néger mór (Stúdió "K", 2014)
 
Warrenné mestersége (Nemzeti Színház, 2007)
Játék
Cinke igazán jó gyerek: nem zavarja a szüleit, akik nagyon elfoglaltak, és mindent megadnak neki ...
Copyright © 2019 Minnetonka Lapkiadó Kft.