Lukáts Andor
Nemzetisége: magyar
Színész (mozi)
 
 
A győztes (2014)
Búcsú (2014)
 
Isztambul (2011)
Mázli (2008)
 
Vallomás (2008)
 
Lora (2007)
 
 
Szökés (1997)
 
Zsötem (1991)
 
 
 
A revizor (1983)
 
 
Napló (1975)
Rendező (mozi)
 
Portugál (1999)
 
Díszlet (színház)
 
Poppea megkoronázása (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2005)
 
Az utolsó tekercs (Sanyi és Aranka Színház és Apropera, 2013)
Rendező (színház)
 
Adromakhé/Alkésztisz (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2004)
 
Egérfogó (Budaörsi Latinovits Színház, 2015)
Egy lócsiszár virágvasárnapja (Komáromi Jókai Színház, 2007)
 
Élektra/Hippolütosz (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2004)
A gondnok (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2012)
 
Ivanov (Thália Színház, 2017)
Lüszisztraté (Sanyi és Aranka Színház és Apropera, 2014)
 
Medve – Leánykérés – Jubileum (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2012)
A modell (Pesti Színház, 2004)
 
Novecento (Örkény István Színház, 2005)
Pillantás a hídról (Miskolci Nemzeti Színház, 2016)
 
Poppea megkoronázása (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2005)
Rítus (Radnóti Miklós Színház, 2008)
 
Spanyol tragédia (Budapesti Kamaraszínház a Tivoliban, 2006)
Underdogs (Sanyi és Aranka Színház és Apropera, 2012)
 
Színész (színház)
 
Apa (Orlai Produkciós Iroda, 2015)
 
Appassionata (Óbudai Teátrum, 2006)
Bérháztörténetek 0.3 (Szputnyik Hajózási Társaság – Modern Színházi és Viselkedéskutató Intézet – Labor, 2008)
 
Bohóc Biblia (Hólyagcirkusz Társulat, 2003)
A bosszú (A Schroffenstein család) (Katona József Színház, 2003)
 
Egy fenékkel két lovat (Orlai Produkciós Iroda, 2016)
 
Én és a világ (Petőfi Irodalmi Múzeum, 2009)
A folyón túl Itália (Belvárosi Színház, 2014)
 
Hazatérés (Budaörsi Latinovits Színház, 2014)
Holt lelkek (Radnóti Miklós Színház, 2013)
 
Homéroszról, a görög színházról (Sanyi és Aranka Színház és Apropera, 2012)
Jadviga párnája (Orlai Produkciós Iroda, 2012)
 
A képzelt beteg (Budaörsi Latinovits Színház, 2014)
Képzelt beteg (Budaörsi Latinovits Színház, 2014)
 
Koccanás (Katona József Színház, 2003)
Lolita (Budapesti Kamaraszínház Shure Stúdió, 2009)
 
Lulu (Radnóti Miklós Színház, 2004)
Médeia (Katona József Színház, 2004)
 
"Művészet" (Katona József Színház, 2003)
Művészet egy részben (Katona József Színház, 2004)
 
Őszi álom (Kamra, 2003)
Portugál (Katona József Színház, 2003)
 
Protokoll (Radnóti Miklós Színház, 2012)
Rohonc/Rechnitz (HOPPart Társulat, 2010)
 
Sose halunk meg (Kincsem Park, 2010)
Sose halunk meg (Szabadtéri Színpad, 2010)
 
Sose halunk meg (Arena Savaria, 2010)
Sose halunk meg (MKB Aréna Sopron, 2010)
 
Sose halunk meg (Lauber Dezső Sportcsarnok, 2010)
Sose halunk meg (Veszprém Aréna, 2010)
 
Sose halunk meg (Győr Városi Egyetemi Csarnok, 2010)
Szent György és a Sárkány (Katona József Színház, 2003)
 
Szókratész utolsó éjszakája (Stúdió "K", 2006)
Tahiti (Merlin, 2005)
 
Tartuffe (Katona József Színház, 2003)
Távoli vidék (Katona József Színház, 2003)
 
Turandot közfürdő (Kamra, 2006)
Úri muri (Nemzeti Színház, 2010)
 
Az utolsó tekercs (Sanyi és Aranka Színház és Apropera, 2013)
Film premierek

Toy Story 4.

amerikai animációs film, 100 perc, 2019

Casanova - Az utolsó szerelem

francia történelmi dráma, 98 perc, 2019

Gyerekjáték

amerikai horror, 90 perc, 2019

Csekély esély

amerikai vígjáték, 125 perc, 2019
Játék
Hú, mennyi holmit kell egy utazáshoz összepakolni! És akkor még könyveket is – ki tudja, melyik nap mihez lesz kedvetek, és főleg mennyi időtök marad este mesét olvasni a kalandokkal teli nap után!
Copyright © 2019 Minnetonka Lapkiadó Kft.