Bán János
Nemzetisége: magyar
Rendező (színház)
 
Csimpi szülinapja (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2003)
 
Színész (színház)
 
Barbárok (Katona József Színház, 2008)
 
Beszélő levelek (Mozsár Műhely, 2017)
Beszélő levelek - május (Mozsár Műhely, 2018)
 
A borbély (Katona József Színház, 2014)
Borisz Godunov (Katona József Színház, 2017)
 
A bosszú (A Schroffenstein család) (Katona József Színház, 2003)
Cigányok (Katona József Színház, 2010)
 
Doboz (Jurányi Produkciós Közösségi Inkubátorház, 2018)
Élnek még ezek? (Kamra, 2005)
 
Faust I. (Ifjúsági Program, 2015)
Faust II. (Ifjúsági Program, 2015)
 
Guppi (Centrál Színház, 2010)
A hős és a csokoládékatona (Katona József Színház, 2009)
 
Így él a világ (Katona József Színház, 2005)
Ivanov (Katona József Színház, 2004)
 
Kazamaták (Katona József Színház, 2006)
 
A kétfejű fenevad (Katona József Színház, 2010)
Kispolgárok (Katona József Színház, 2012)
 
Koccanás (Katona József Színház, 2003)
Kukacmatyi (Kolibri Fészek, 2003)
 
Kuznyecki esőzések (TÁP Színház, 2011)
Médea gyermekei (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2003)
 
Mesél a bécsi erdő (Katona József Színház, 2009)
A mi osztályunk (Kamra, 2011)
 
"Művészet" (Katona József Színház, 2003)
Művészet egy részben (Katona József Színház, 2004)
 
A nagy Sganarelle és Tsa (Katona József Színház, 2006)
A nép ellensége (Katona József Színház, 2013)
 
A nők iskolája (Katona József Színház, 2016)
Az olaszliszkai (Katona József Színház, 2015)
 
Orosz népi posta (Pinceszínház és a Nemzeti Színház, 2014)
Parszifál titka, avagy a terepasztal lovagjai (Kolibri Gyermek- és Ifjúsági Színház, 2007)
 
Pilinszky-est – "Most kényszerítlek, válaszolj" (Katona József Színház, 2011)
Platonov (Kamra, 2019)
 
Portugál (Katona József Színház, 2003)
Puntila úr és a szolgája, Matti (Katona József Színház, 2004)
 
A rendíthetetlen ólomkatona (Hatszín Teátrum, 2017)
Rükverc (Kamra, 2013)
 
Stílusgyakorlat (Jászai Mari Színház, 2003)
Stílusgyakorlat a 601-től (Komédium, 2003)
 
A szegények iskolája (Rózsavölgyi Szalon Arts & Café, 2014)
Szent György és a Sárkány (Katona József Színház, 2003)
 
A szerelmes hal (Centrál Színház, 2008)
 
Túlélési gyakorlatok (Katona József Színház, 2003)
Ultonia (Katona József Színház, 2013)
 
Ürgék (Kamra, 2018)
A végítélet napja (Katona József Színház, 2013)
 
A vihar (Nemzeti Színház, 2003)
Copyright © 2019 Minnetonka Lapkiadó Kft.