Csuja Imre
Nemzetisége: magyar
Színész (mozi)
 
Film Farm 2 (2018)
 
A Viszkis (2017)
 
Tékasztorik (2016)
Argo 2. (2015)
 
Antigoné (2010)
 
 
Felnőttfilm (2009)
Para (2008)
 
 
 
Süti (2007)
 
Fekete fehér (2006)
 
Ólomidő (2005)
 
Argo (2004)
Rinaldo (2003)
 
Jött 1 busz (2002)
 
Moszkva tér (2001)
 
Üvegtigris (2000)
Portugál (1999)
 
Szenvedély (1998)
Színész (TV)
 
 
 
Színész (színház)
 
Albert Einstein paprikáskrumpli (RS9 Színház, 2010)
 
Anyám tyúkja (Örkény István Színház, 2014)
Anyám tyúkja 2. (Örkény István Színház, 2016)
 
Apátlanul (Örkény István Színház, 2007)
Az arab éjszaka (Örkény István Színház, 2004)
 
Arturo Ui feltartóztatható felemelkedése (Örkény István Színház, 2009)
Attack (Magma Társaság, 2003)
 
Az átváltozás (Örkény István Színház, 2018)
Beckettre várva (RS9 Színház, 2008)
 
A Bernhardi-ügy (Örkény István Színház, 2015)
Bohémélet (Örkény István Színház, 2010)
 
Börtönérettségi (SzínTársulat, 2006)
Búvárszínház - Nagy Endre kabaréja (Örkény István Színház, 2007)
 
Csodálatos, képes rettenetek (Petőfi Irodalmi Múzeum, 2011)
 
Csónak (Thália Színház, 2012)
Első éjszaka avagy utolsó (Örkény István Színház, 2004)
 
A filléres opera (Örkény István Színház, 2004)
Finito (Örkény István Színház, 2006)
 
Fogadó a Nagy Kátyúhoz (Bárka, 2003)
 
Guppi (A PanoDráma és a POSzT felolvasószínháza a Dramaturg Céh szervezésében, 2009)
Guppi (Centrál Színház, 2010)
 
Gyilkos nap (Héroszok) (Stúdió "K", 2004)
Hamlet (Örkény István Színház, 2014)
 
Hegyen-völgyön lakodalom (Szegedi Szabadtéri Játékok, 2012)
 
Homburg herceg (Örkény István Színház, 2009)
A hülyéje (Örkény István Színház, 2008)
 
IV. Henrik I-II. (Örkény István Színház, 2017)
János király (Örkény István Színház, 2011)
 
Jógyerekek képeskönyve (Örkény István Színház, 2008)
Jónás könyve (Örkény István Színház, 2011)
 
Jónás könyve (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2013)
József és testrészei (RS9 Színház, 2011)
 
József és testvérei (Örkény István Színház, 2017)
Kasimir és Karoline (Örkény István Színház, 2009)
 
Kihagyhatatlan – bulvárvarieté (Örkény István Színház, 2010)
Köd utánam (Örkény István Színház, 2015)
 
Liliomfi (Örkény István Színház, 2012)
Macskabaj (Komáromi Jókai Színház, 2007)
 
A mélyben (Örkény István Színház, 2019)
Mesél a bécsi erdő (Örkény István Színház, 2016)
 
Motel (Katona József Színház, 2003)
Novecento (Örkény István Színház, 2005)
 
Nyugat 2008–1908 (Örkény István Színház, 2008)
 
Az ötödik Sally (P'art társulat, 2003)
Peer Gynt (Örkény István Színház, 2012)
 
Pillantás a hídról (Petőfi Színház, 2005)
Pillantás a hídról (Örkény István Színház, 2011)
 
Portugál (Katona József Színház, 2003)
Secondhand (szovjetűdök) (Örkény István Színház, 2018)
 
Sirály (Örkény István Színház, 2004)
Találkozás az égi játszótársakkal (Rózsavölgyi Szalon Arts & Café, 2013)
 
Tangó (Örkény István Színház, 2012)
Tartuffe (Örkény István Színház, 2015)
 
Tél (Vár-Színház, 2003)
Tévedések vígjátéka (Szegedi Szabadtéri Játékok, 2015)
 
Tóték (Örkény István Színház, 2013)
Übü király, vagy a lengyelek (Szentendrei Teátrum és az Örkény Színház, 2014)
 
Az ügynök halála (Örkény István Színház, 2016)
A vihar (Örkény István Színház, 2012)
 
Vízkereszt, vagy bánom is én (Gyulai Várszínház Kamaraterem, 2006)
 
Filmek a TV-ben
18:10
18:30
Rocky
amerikai filmdráma, 1976
18:35
Pókember
amerikai akciófilm, 2002
18:40
A szentfazék
amerikai életrajzi film, 1998
18:50
Teheráni tabuk
námet-osztrák animációs film, 2017
Ifjúsági/gyerek műsorok a TV-ben
16:20
Nyuszipoly
2016, 67. rész: Macskarablás a régiségboltban
16:25
Maja, a méhecske - II. évad
német animációs filmsorozat, Vili balszerencséje, 2016
16:25
Gumball csodálatos világa
2011, 922. rész: Elvarázsolt lény
16:25
Dot
I. évad, 37. rész
16:30
Táncakadémia
II. évad, 14. rész
Játék
Egy nap Maggie, a tinédzser megkéri Sue Annt, a magányos nőt, hogy vegyen neki és pár barátjának piát, és Sue Ann kapva kap az esélyen, hogy szert tegyen pár gyanútlan, ám nála fiatalabb barátra.
Copyright © 2019 Minnetonka Lapkiadó Kft.