Schneider Zoltán
Nemzetisége: magyar
Színész (mozi)
 
 
A Viszkis (2017)
 
 
Apacsok (2010)
 
 
Színész (színház)
 
10 (Radnóti Miklós Színház, 2018)
 
Ádám almái (Radnóti Miklós Színház, 2017)
Ádám almái (Pesti Magyar Színház, 2017)
 
Ádám almái (Radnóti Miklós Színház, 2017)
Alkony (Radnóti Miklós Színház, 2010)
 
Anatol és a nők (Radnóti Miklós Színház, 2014)
Angyalok a tetőn (Újszínház, 2003)
 
Apacsok (Radnóti Miklós Színház, 2009)
Asztalizene (Radnóti Miklós Színház, 2007)
 
Bárány Boldizsár (Radnóti Miklós Színház, 2010)
Boldogtalanok (Radnóti Miklós Színház, 2009)
 
Bolha a fülbe (Radnóti Miklós Színház, 2012)
Buborékok (Radnóti Miklós Színház, 2015)
 
Caligula (Radnóti Miklós Színház, 2006)
Cseresznyéskert (Radnóti Miklós Színház, 2004)
 
Dühöngő ifjúság (Thália Színház, 2003)
 
Egy piaci nap (Radnóti Miklós Színház, 2018)
Éjjeli menedékhely (Újszínház, 2003)
 
Emma Ági Zsolt (Sámán Színház, 2004)
Farkasok és bárányok (Radnóti Miklós Színház, 2008)
 
A Főfőnök (Radnóti Miklós Színház, 2010)
Futótűz (Radnóti Miklós Színház, 2017)
 
A gondnok (Radnóti Miklós Színház, 2019)
Három nővér (Radnóti Miklós Színház, 2003)
 
Hermelin (Újszínház, 2003)
Holt lelkek (Radnóti Miklós Színház, 2013)
 
III. Richárd (Radnóti Miklós Színház, 2018)
III. Richárd (Pesti Magyar Színház, 2018)
 
István, a király – I.K.3.0 (Zikkurat Színpadi Ügynökség és a Manna Produkció, 2013)
IV. Henrik (Radnóti Miklós Színház, 2005)
 
Iván, a rettenet (Radnóti Miklós Színház, 2016)
A játékos (Radnóti Miklós Színház, 2017)
 
Jelenetek egy házasságból (Radnóti Miklós Színház, 2012)
Karneválvégi éjszaka (Radnóti Miklós Színház, 2005)
 
A kripli (Radnóti Miklós Színház, 2003)
Lear király (Radnóti Miklós Színház, 2015)
 
Lulu (Radnóti Miklós Színház, 2004)
Medea (Radnóti Miklós Színház, 2003)
 
Moliére – The passion (Radnóti Miklós Színház, 2019)
A művésznő és rajongói (Radnóti Miklós Színház, 2018)
 
Nápolyi kísértetek (Radnóti Miklós Színház, 2007)
A negyedik kapu (Radnóti Miklós Színház, 2003)
 
Negyedik nővér (Radnóti Miklós Színház, 2004)
Oidipusz gyermekei (Radnóti Miklós Színház, 2009)
 
Az ördög (Radnóti Miklós Színház, 2003)
Oresztész (Radnóti Miklós Színház, 2014)
 
A párnaember (Radnóti Miklós Színház, 2016)
A pasi a szomszéd sír mellől (Rózsavölgyi Szalon Arts & Café, 2013)
 
Platonov – Apátlanul (Radnóti Miklós Színház, 2014)
Prah (Radnóti Miklós Színház, 2007)
 
Prah (Bartók Kamaraszínház és Művészetek Háza, 2011)
Protokoll (Radnóti Miklós Színház, 2012)
 
Rítus (Radnóti Miklós Színház, 2008)
Riviera (Radnóti Miklós Színház, 2005)
 
Spam operett (Radnóti Miklós Színház, 2015)
Szent Iván-éji álom (Gyulai Várszínház Kamaraterem, 2004)
 
Szentistvánnapi búcsú (Radnóti Miklós Színház, 2006)
Szerelem@Könyv.hu (Karinthy Színház, 2006)
 
Szomszédok (Trafó, 2015)
Téli rege (Radnóti Miklós Színház, 2017)
 
Turandot (Radnóti Miklós Színház, 2016)
Úr és kutya (Radnóti Miklós Színház, 2012)
 
Utazás az éjszakába (Radnóti Miklós Színház, 2004)
A vágy (Radnóti Miklós Színház, 2019)
 
Vágyvillamos (Radnóti Miklós Színház, 2011)
Yerma (Radnóti Miklós Színház, 2011)
 
Film premierek

Demóna: A sötétség úrnője

amerikai családi film, 118 perc, 2019

Demóna: A sötétség úrnője

amerikai családi film, 118 perc, 2019

Zombieland - A második lövés

amerikai horror-vígjáték, 99 perc, 2019

Álomnagyi

belga-francia vígjáték, 99 perc, 2019

A lelőhely

amerikai-kanadai sci-fi, 100 perc, 2018
Játék
One-woman show egy utolsó felvonásban William Luce művéből a GK Társulat és a Manna produkciójában.
Copyright © 2019 Minnetonka Lapkiadó Kft.