Alföldi Róbert
Nemzetisége: magyar
Színész (mozi)
 
 
Erózió (1992)
 
Rendező (mozi)
 
Nyugalom (2007)
 
Színész (TV)
 
 
Rendező (színház)
 
Ahogy tesszük (Bárka, 2007)
 
Ármány és szerelem (Nemzeti Színház, 2009)
Attila (Csokonai Színház, 2004)
 
Azaz (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2010)
Bánk bán (Szentendrei Teátrum, 2013)
 
Bánk bán – junior (Nemzeti Színház, 2009)
Chicago (Átrium, 2018)
 
A Csárdáskirálynő (Szegedi Szabadtéri Játékok, 2005)
Cseresznyéskert (Vígszínház, 2007)
 
Danton halála (Vígszínház, 2013)
Don Carlos (Katona József Színház, 2005)
 
Don Carlos (Bárka, 2008)
Előttem az élet (Rózsavölgyi Szalon Arts & Café, 2014)
 
Az ember tragédiája (Nemzeti Színház, 2011)
Emmeline (Szegedi Nemzeti Színház, 2009)
 
Faust I. (Szegedi Nemzeti Színház, 2003)
A félelem megeszi a lelket (Átrium, 2017)
 
Figaro házassága (Hevesi Sándor Színház, 2013)
Futótűz (Radnóti Miklós Színház, 2017)
 
A gondnok (Radnóti Miklós Színház, 2019)
Haláleset a családban (Center for Contemporary Opera (New York), 2012)
 
Hamlet (Nemzeti Színház, 2012)
Három bibliai történet (Thália Színház, 2006)
 
Három nővér (Újszínház, 2004)
Hazafit nekünk! (Nemzeti Színház, 2012)
 
Holnap érkezem (Szigligeti Színház, 2003)
II. Edward (Átrium, 2017)
 
Irish Dance Invasion (Thália Színház, 2003)
István, a király – I.K.3.0 (Zikkurat Színpadi Ügynökség és a Manna Produkció, 2013)
 
János vitéz I. (Nemzeti Színház, 2008)
János vitéz II. (Nemzeti Színház, 2008)
 
Julius Caesar (Vígszínház, 2014)
Kabaré (Budapesti Operettszínház, 2003)
 
Kabaré (Nemzeti Színház és Ódry Színpad, 2013)
Kabaré (Budapest Bábszínház, 2015)
 
Kabaré (avagy az elveszettek) (Nemzeti Színház és Ódry Színpad, 2012)
A képzelt beteg (Budapest Bábszínház, 2016)
 
Kései találkozás (Játékszín, 2003)
Koldusopera (Bárka, 2006)
 
Kőműves Kelemen (RaM Colosseum, 2013)
Le Balcon (A balkon) (Müpa Budapest, 2005)
 
Leánder és Lenszirom (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2007)
Lear király (Radnóti Miklós Színház, 2015)
 
Macbeth (Budapesti Kamaraszínház a Tivoliban, 2003)
Mágnás Miska (Szegedi Szabadtéri Játékok, 2012)
 
Magyar ünnep (Nemzeti Színház, 2010)
Makbett (Kultúrbrigád és Átrium, 2015)
 
Makrancos Kata (Szombathelyi Weöres Sándor Színház, 2016)
Mephisto (Vígszínház, 2013)
 
Moliére: Tartuffe (Nemzeti Színház, 2006)
Nyugat 100 (Nemzeti Színház, 2008)
 
Oresztész (Nemzeti Színház, 2008)
Az Őrült Nők Ketrece (Átrium, 2014)
 
A park (Nemzeti Színház, 2009)
Platonov – Apátlanul (Radnóti Miklós Színház, 2014)
 
Rómeó és Júlia (Újszínház, 2006)
 
Sade márki 120 napja (Budapest Bábszínház, 2005)
A salemi boszorkányok (Pécsi Nemzeti Színház, 2008)
 
A salemi boszorkányok (Art Dicapo Opera Theatre New York, USA, 2008)
A salemi boszorkányok (Katona József Színház, 2019)
 
Shopping and fucking (Thália Színház, 2003)
Sirály (Nemzeti Színház, 2013)
 
Stuart Mária (Pesti Színház, 2005)
Sweet Charity - Szívem csücske (Budapesti Operettszínház, 2003)
 
Szent Johanna (Nemzeti Színház, 2011)
Szentivánéji álom (Bárka, 2006)
 
Tartuffe (Nemzeti Színház, 2012)
A tavasz ébredése (Színház- és Filmművészeti Egyetem, 2011)
 
Az ügynök halála (Thália Színház és a Nemzeti Színház közös, 2004)
Az utolsó óra (Rózsavölgyi Szalon Arts & Café, 2013)
 
Vadászjelenetek Alsó-Bajorországból (Nemzeti Színház, 2010)
Veslefrikk (Szegedi Nemzeti Színház, 2010)
 
Veslefrikk (Szegedi Nemzeti Színház, 2010)
Színész (színház)
 
Amerikai Elektra (Budapesti Kamaraszínház a Tivoliban, 2003)
 
Amphitryon (Nemzeti Színház, 2013)
Angyalok Amerikában (Nemzeti Színház, 2012)
 
Casanova Nuova (Kelemen László Kamaraszínház, 2004)
Édeskettes hármasban (Madách Színház, 2007)
 
Egy, kettő, három (Átrium, 2016)
Az eltűnt idő nyomában (Szigligeti Színház, 2006)
 
Az ember tragédiája (Nemzeti Színház, 2003)
Equus (Thália Színház, 2011)
 
Három nővér (Nemzeti Színház, 2010)
 
III. Richárd (Radnóti Miklós Színház, 2018)
III. Richárd (Pesti Magyar Színház, 2018)
 
A Játékkészítő (TulipánTündér Produkció, 2014)
Kabaré (Budapesti Operettszínház, 2003)
 
Kvartett (Nemzeti Színház, 2011)
Lear király (Nemzeti Színház, 2010)
 
Othello (Szigligeti Színház, 2005)
Producerek (Madách Színház, 2006)
 
Rómeó és Júlia (Újszínház, 2006)
Sade márki 120 napja (Budapest Bábszínház, 2005)
 
Shopping and fucking (Thália Színház, 2003)
Sirály (Bárka Színház és a Kecskeméti Katona József Színház, 2007)
 
Sirály (Kelemen László Kamaraszínház, 2008)
Titus Andronicus (Gyulai Várszínház Kamaraterem, 2003)
 
Az ügynök halála (Thália Színház és a Nemzeti Színház közös, 2004)
Az utolsó óra (Rózsavölgyi Szalon Arts & Café, 2013)
 
Vaknyugat (Átrium, 2013)
Vaknyugat (Kultúrbrigád és Átrium, 2012)
 
Valahol Európában (Szegedi Szabadtéri Játékok, 2011)
Filmek a TV-ben
H
16
K
17
Sze
18
Cs
19
P
20
20:00
Alice Csodaországban
amerikai fantáziafilm, 2010
20:00
Így neveld az anyádat
amerikai vígjáték, 2012
20:00
20:30
20:30
A talaj a lábam alatt
osztrák filmdráma, 2019
Ifjúsági/gyerek műsorok a TV-ben
H
16
K
17
Sze
18
Cs
19
P
20
20:00
Szilaj a szabadon száguldó
II. évad, 10. rész: Lucky és a fineszes fruskák
20:00
Ben 10
2017, II. évad, 170. rész: Vissza a jelenbe!
20:00
Monchhichi
I. évad, 5. rész: Monchhichi 01 (Eps.27-52.)
20:00
A Tini Ninja Teknőcök felemelkedése
I. évad, 119. rész: Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles
20:01
Az állatkert
2017, I. évad, 12. rész: Hallatlan haderő
Játék
Cinke igazán jó gyerek: nem zavarja a szüleit, akik nagyon elfoglaltak, és mindent megadnak neki ...
Copyright © 2019 Minnetonka Lapkiadó Kft.