Előadások műsoron
0
10 (Radnóti Miklós Színház)
 
23 perc (Jurányi Ház)
4×100 (RS9 Színház)
 
40! – avagy Véges élet (Jurányi Ház)
A 42. hét (Szkéné Színház)
 
70, Girls, 70 - Nercbanda (Karinthy Színház)
A
Ádám almái (Radnóti Miklós Színház)
 
Ágoston, avagy egér a felhők között (Bethlen Téri Színház)
Alíz Csodaországban (Karinthy Színház)
 
Álomgyár (Dreamworks) (Nemzeti Színház)
Amíg az asszony alszik (Belvárosi Színház)
 
Animal city (Trafó)
Antigoné (MU Színház)
 
Antigoné (Művészetek Palotája)
Antigoné (Térszínház)
 
Anyám tyúkja 2. (Örkény István Színház)
Anyám tyúkja (Örkény István Színház)
 
Az apáca (Trafó)
Az apostol (MU Színház)
 
Az aranygyapjas kaland (Kolibri Színház)
Árpád-ház (RS9 Színház)
 
Árvácska (Szkéné Színház)
Árvácska (Trafó)
 
Azt meséld el, Pista! (Örkény Stúdió)
B
A baba (Karinthy Színház)
 
Bánk bán (Nemzeti Színház)
 
Bányavakság (Szkéné Színház)
Bárány Boldizsár (Radnóti Miklós Színház)
 
Batu-tá kalandjai (Budapest Bábszínház)
Be in time (RS9 Színház)
 
Bebújós (Jurányi Ház)
Becéző szavak (Belvárosi Színház)
 
Benne vagy (Jurányi Ház)
Bóbita (Kolibri Fészek)
 
Bocs, félrement (Belvárosi Színház)
Bogyó és Babóca (Kolibri Fészek)
 
A boldog herceg (Kolibri Fészek)
A bolond lány (Karinthy Színház)
 
Bors néni (Kolibri Színház)
 
C
Caligula helytartója (Nemzeti Színház)
 
Caligula helytartója (Szkéné Színház)
Carmina Burana (Művészetek Palotája)
 
Carmina Burana (Művészetek Palotája)
Cigány magyar (Jurányi Ház)
 
 
Cyber Cyrano (Kolibri Pince és Teázó)
 
Csak tenyérnyi vér (RS9 Színház)
Csáó (Jurányi Ház)
 
A császárfiú álma (Kolibri Színház)
A csatorna (Jurányi Ház)
 
A csemegepultos naplója (Jurányi Ház)
Cseppkánon - Hogy vagy Hérakleitosz? (Művészetek Palotája)
 
Csíksomlyói passió (Nemzeti Színház)
Csillagképek (Radnóti Miklós Színház)
 
Csoda és Kósza (Örkény István Színház)
Csongor és Tünde (Nemzeti Színház)
 
csRSnyés (RS9 Színház)
D
Dajkamese (Bethlen Téri Színház)
 
DeGeneráció (Karinthy Színház)
 
Délibáb (MU Színház)
A démon gyermekei (Szkéné Színház)
 
Diggerdrájver (Örkény Stúdió)
Díszelőadás (Trafó)
 
A Dohány utcai seriff (Örkény Stúdió)
 
Don Quijote (Szkéné Színház)
Dühöngő ifjúság (Belvárosi Színház)
 
E
 
Édes Anna (Örkény István Színház)
Egri csillagok (Nemzeti Színház)
 
 
Egy őrült naplója (Jurányi Ház)
 
Egy piaci nap (Radnóti Miklós Színház)
Elhanyagolt férfiszépségek (Radnóti Miklós Színház)
 
Első kétszáz évem (Jurányi Ház)
Az ember tragédiája (Nemzeti Színház)
 
Az ember tragédiája (Nemzeti Színház)
 
EXtra-INtra – Álommese (Kolibri Fészek)
 
EztRád (Szkéné Színház)
F
A fajok eredete (Szkéné Színház)
 
Fedák Sári (Nemzeti Színház)
Félsz (Trafó)
 
Felvidék kincsei – Gálaműsor (Hagyományok Háza)
 
Férjek és feleségek (Belvárosi Színház)
Five Easy Pieces (Trafó)
 
Fodrásznő (Nemzeti Színház)
 
A folyón túl Itália (Belvárosi Színház)
 
Freestyle (MU Színház)
Frida Kahlo balladája (RS9 Színház)
 
Futótűz (Radnóti Miklós Színház)
G
Galilei élete (Nemzeti Színház)
 
Gellérthegyi álmok (Karinthy Színház)
 
Gloria (Radnóti Miklós Színház)
Gólyakalifa (Jurányi Ház)
 
A gondnok (Radnóti Miklós Színház)
H
Halj meg és nagy leszel (Nemzeti Színház)
 
A halottember (Szkéné Színház)
Hamlet (Örkény István Színház)
 
Hamupipőke (Karinthy Színház)
Hangok és szavak (RS9 Színház)
 
Három esős nap (Belvárosi Színház)
A háromágú tölgyfa tündére (Bethlen Téri Színház)
 
A hattyú (Örkény István Színház)
Házasság Palermóban (Nemzeti Színház)
 
Hé, Magyar Joe! (Nemzeti Színház)
Helló, náci! (Kolibri Pince és Teázó)
 
Hengergő (Kolibri Színház)
Hinták (Radnóti Miklós Színház)
 
Hit, szeretet, remény (Örkény István Színház)
Hitted volna? (Belvárosi Színház)
 
Hogyan nevezzelek (Belvárosi Színház)
Hurok (Jurányi Ház)
 
Hűség (MU Színház)
I
 
III. Richárd (Radnóti Miklós Színház)
Indul a bakterház (Óbudai Kulturális Központ)
 
Isten ostora (Nemzeti Színház)
J
János vitéz (Nemzeti Színház)
 
Játsszunk Háry Jánost! (Kolibri Színház)
 
 
József és testvérei (Örkény István Színház)
 
K
Kakukkfészek (Radnóti Miklós Színház)
 
Káosz (Karinthy Színház)
 
Káprázat (Szkéné Színház)
Kean (RS9 Színház)
 
 
Kertész utcai Shaxpeare-mosó (Örkény István Színház)
Két néni, ha megindul (Örkény Stúdió)
 
Ketten (Jurányi Ház)
Kezdhetek folytatódni (Radnóti Miklós Színház)
 
Kippkopp és Tipptopp (Kolibri Fészek)
Kiválasztottak (Jurányi Ház)
 
Klamm háborúja (Kolibri Pince és Teázó)
 
Körhinta (Nemzeti Színház)
 
A krétakör-ítélet (RS9 Színház)
Krúdy fröccs (KlauzálHáz)
 
Kukacmatyi (Kolibri Fészek)
Kurázsi és gyermekei (Radnóti Miklós Színház)
 
Kutyaharapás (Szkéné Színház)
 
L
 
Lefitymálva (Jurányi Ház)
 
A lélek legszebb éjszakája (Örkény Stúdió)
Leszámolás velem (Jurányi Ház)
 
Liliomfi (MU Színház)
Locspocs, a kis tengeri szörny (Kolibri Színház)
 
Lököttek (Karinthy Színház)
Long time no see! (MU Színház)
 
Loop Pool (Bethlen Téri Színház)
M
M/Ámor, vagy amit akartok (Szkéné Színház)
 
Macbeth (Örkény Stúdió)
Macbeth (Szkéné Színház)
 
Macska voltam Londonban (Kolibri Színház)
Macskafogó (MU Színház)
 
Macskajáték (Örkény István Színház)
Mágikus állatok iskolája (Kolibri Színház)
 
Magyar mátrix (RS9 Színház)
 
Magyar nátha (Jurányi Ház)
Manómese (Bethlen Téri Színház)
 
Már megint kezdik! (Kolibri Pince és Teázó)
Mario és a varázsló (Kolibri Színház)
 
Mary és Max (Bethlen Téri Színház)
Második nekifutás (Karinthy Színház)
 
Médeia (Nemzeti Színház)
 
Médeia (Trafó)
 
Megáll az idő (Jurányi Ház)
Megyek utánad (Jurányi Ház)
 
Meggyeskert (Nemzeti Színház)
Mellettünk (Jurányi Ház)
 
A mélyben (Örkény István Színház)
Mi és ők (Jurányi Ház)
 
A mi kis városunk (Karinthy Színház)
Mi újság? (Kolibri Fészek)
 
Mint egy táj... (MU Színház)
Moliére – The passion (Radnóti Miklós Színház)
 
A művésznő és rajongói (Radnóti Miklós Színház)
 
N
Nagy vacsora (Jurányi Ház)
 
Napraforgó (Radnóti Miklós Színház)
Ne most, drágám! (Belvárosi Színház)
 
Nehéz (Szkéné Színház)
 
Nicsak, ki lakik itt? (Belvárosi Színház)
Nimfománia (RS9 Színház)
 
Nőkből is megárt... (Bethlen Téri Színház)
 
O
Az ölében én (MU Színház)
 
Az ördög (Karinthy Színház)
Az örökség (Jurányi Ház)
 
Otthon (Trafó)
P
 
A párnaember (Radnóti Miklós Színház)
 
Párterápia (Belvárosi Színház)
Patika (Örkény István Színház)
 
Pedig én jó anya voltam (Örkény Stúdió)
Pentheszileia (MU Színház)
 
A per (MU Színház)
Pesti barokk (Belvárosi Színház)
 
Pinkó és a szegényember (Térszínház)
 
Pionírszív (Örkény Stúdió)
Pirkad (Trafó)
 
A piszkosak (Karinthy Színház)
A pitbull cselekedetei (Jurányi Ház)
 
Pustol a hó (Nemzeti Színház)
 
Q
Queendom (MU Színház)
 
R
Radnóti (Radnóti Miklós Színház)
 
Rendezői változat (MU Színház)
Részegek (Nemzeti Színház)
 
Riviéra (Belvárosi Színház)
 
Rocco és fivérei (Nemzeti Színház)
romance.com (KlauzálHáz)
 
Rövidzárlat (Kolibri Színház)
 
S
Sára asszony (Nemzeti Színház)
 
Secondhand (szovjetűdök) (Örkény István Színház)
 
 
A Sötétben Látó Tündér (Örkény István Színház)
Sunday (Trafó)
 
Szemünk fénye (Belvárosi Színház)
 
Szent Péter esernyője (Karinthy Színház)
Szentivánéji álom (Nemzeti Színház)
 
A szerelem zsoldosai (Jurányi Ház)
Szerelmünk, Kalotaszeg (Művészetek Palotája)
 
Szeretett Vezérünk (Szkéné Színház)
Széttépve (Belvárosi Színház)
 
A szív hídjai (Belvárosi Színház)
Szívlapát (Bethlen Téri Színház)
 
Szociopoly (Jurányi Ház)
Szólók (MU Színház)
 
Szülői értekezlet (Jurányi Ház)
 
T
Tanár úr, kérem! (Karinthy Színház)
 
Tartuffe (Nemzeti Színház)
Tartuffe (Örkény István Színház)
 
Tartuffe (Térszínház)
 
Titkaink (Szkéné Színház)
 
Tizenegyes kórterem (RS9 Színház)
Többszörös orgazmus (RS9 Színház)
 
Toda - a csoda gyereknyelven (Kolibri Fészek)
Toldi (Szkéné Színház)
 
Tortúra (Karinthy Színház)
Tóték (Örkény István Színház)
 
Tótferi (Jurányi Ház)
Tóth Ilonka (Nemzeti Színház)
 
Tudod, hogy nincs bocsánat (Nemzeti Színház)
 
Tündöklő Jeromos (Nemzeti Színház)
U
Az ügynök halála (Örkény István Színház)
 
Az utolsó tüzijáték (Bethlen Téri Színház)
 
Az üvegbúra (Örkény Stúdió)
Üvegfigurák (Radnóti Miklós Színház)
 
V
Vadászat (MU Színház)
 
Vadméz (Belvárosi Színház)
A vágy (Radnóti Miklós Színház)
 
Valódi hamisítvány (Belvárosi Színház)
Várj, míg sötét lesz! (Belvárosi Színház)
 
Várj, míg sötét lesz! (KlauzálHáz)
 
 
Veszélyes forduló (Karinthy Színház)
A vezér (Jurányi Ház)
 
Vitéz lélek (Nemzeti Színház)
Vuk (Művészetek Palotája)
 
W
Woyzeck (Nemzeti Színház)
 
Woyzeck (RS9 Színház)
Woyzeck (Szkéné Színház)
 
Z
Zelda – Egy utolsó vad nő (Bethlen Téri Színház)
 
Zöld Szofi (RS9 Színház)
 
Játék
One-woman show egy utolsó felvonásban William Luce művéből a GK Társulat és a Manna produkciójában.
Copyright © 2019 Minnetonka Lapkiadó Kft.