Előadások műsoron
0
10 (Radnóti Miklós Színház)
 
12 dühös ember (Átrium)
23 perc (Jurányi Ház)
 
39 lépcsőfok (Játékszín)
40! – avagy Véges élet (Jurányi Ház)
 
A 42. hét (Szkéné Színház)
A
Ádám almái (Radnóti Miklós Színház)
 
ADYnemADYde (Hatszín Teátrum)
 
Alíz Csodaországban (Karinthy Színház)
Alkésztisz (MU Színház)
 
Álommese (EXtra-INtra) (Kolibri Fészek)
Antigoné (MU Színház)
 
Antigoné (Művészetek Palotája)
Antigoné (Térszínház)
 
Anyám tyúkja (Örkény István Színház)
 
Az apáca (Trafó)
 
Az apostol (MU Színház)
Az aranygyapjas kaland (Kolibri Színház)
 
Arckép-Élőben (Hatszín Teátrum)
Árvácska (Trafó)
 
Azt meséld el, Pista! (Örkény Stúdió)
B
 
Bánk bán (Nemzeti Színház)
Bányavakság (Szkéné Színház)
 
Be in time (RS9 Színház)
Becéző szavak (Belvárosi Színház)
 
Benne vagy (Jurányi Ház)
Beugró (Játékszín)
 
Bocs, félrement (Belvárosi Színház)
Bogyó és Babóca (Kolibri Fészek)
 
A bolond lány (Karinthy Színház)
 
Bors néni (Kolibri Színház)
Búcsúkoncert (MU Színház)
 
 
C
Cage (Trafó)
 
Caligula helytartója (Nemzeti Színház)
Caligula helytartója (Szkéné Színház)
 
Caveman (Ősember) (Hatszín Teátrum)
Cigány magyar (Jurányi Ház)
 
Csáó (Jurányi Ház)
 
A császárfiú álma (Kolibri Színház)
A csemegepultos naplója (Jurányi Ház)
 
Csíksomlyói passió (Nemzeti Színház)
 
Csoportterápia (Belvárosi Színház)
 
csRSnyés (RS9 Színház)
D
 
DeGeneráció (Karinthy Színház)
A démon gyermekei (Szkéné Színház)
 
Diótörő (RS9 Színház)
A Dohány utcai seriff (Örkény Stúdió)
 
 
E
Az egérfogó (Belvárosi Színház)
 
Egy apró kérés (Belvárosi Színház)
 
Egy német sors (Hatszín Teátrum)
Egy őrült naplója (Jurányi Ház)
 
Egy piaci nap (Radnóti Miklós Színház)
 
Egy szerethető nő (Óbudai Kulturális Központ)
Éhség (Trafó)
 
Életrevalók (Játékszín)
Eleven éjszaka (Szkéné Színház)
 
Ember a falvédőről (Óbudai Kulturális Központ)
Az ember tragédiája (Nemzeti Színház)
 
Emlékek klinikája (Jurányi Ház)
Emma csöndje (Kolibri Színház)
 
Én, Iphigénia (Radnóti Miklós Színház)
Epreskert / Liza (Bethlen Téri Színház)
 
 
Ezerarcú Délvidék (Hagyományok Háza)
 
EztRád (Szkéné Színház)
F
A fajok eredete (Szkéné Színház)
 
FAR
Fedák Sári (Nemzeti Színház)
 
 
A félőlény (Karinthy Színház)
 
Férjek és feleségek (Belvárosi Színház)
A folyón túl Itália (Belvárosi Színház)
 
Forró mezők (Nemzeti Színház)
Frida Kahlo balladája (RS9 Színház)
 
Futótűz (Radnóti Miklós Színház)
G
Galilei élete (Nemzeti Színház)
 
Gellérthegyi álmok (Karinthy Színház)
Gloria (Radnóti Miklós Színház)
 
Gólyakalifa (Jurányi Ház)
 
A gondnok (Radnóti Miklós Színház)
Gutenberg! (Karinthy Színház)
 
Gyilkos ballada (Átrium)
H
Halj meg és nagy leszel (Nemzeti Színház)
 
Hamlet (Örkény István Színház)
Hangok és szavak (RS9 Színház)
 
Három esős nap (Belvárosi Színház)
Hatan pizsamában (Játékszín)
 
A helység kalapácsa (Hagyományok Háza)
Hengergő (Kolibri Színház)
 
Hitted volna? (Belvárosi Színház)
 
A holdbeli csónakos (Térszínház)
Hurok (Jurányi Ház)
 
A hűtlenség ára (Hatszín Teátrum)
I
I. Erzsébet (Szkéné Színház)
 
Idegen (Bethlen Téri Színház)
 
Ismerős történet (Hatszín Teátrum)
 
Isten bolondja (Nemzeti Színház)
Isten ostora (Nemzeti Színház)
 
IZP-estek (MU Színház)
J
János vitéz (Kolibri Színház)
 
János vitéz (Nemzeti Színház)
Játsszunk Háry Jánost! (Kolibri Színház)
 
József és testvérei (Örkény István Színház)
 
Júdás (Karinthy Színház)
K
Kaktuszvirág (Belvárosi Színház)
 
Káosz (Karinthy Színház)
 
Kerekítő manó és az évszakok (Hatszín Teátrum)
 
Kertész utcai Shaxpeare-mosó (Örkény István Színház)
Két néni, ha megindul (Örkény Stúdió)
 
Kétely (Belvárosi Színház)
Kettős: játék (Kolibri Színház)
 
Kezdhetek folytatódni (Radnóti Miklós Színház)
 
Kippkopp gyerekei (Kolibri Fészek)
A kis hableány (Hatszín Teátrum)
 
Kiválasztottak (Jurányi Ház)
Klotild néni (Karinthy Színház)
 
Kölcsönlakás (Játékszín)
 
Körhinta (Nemzeti Színház)
 
Kukacmatyi (Kolibri Fészek)
Kukorica Jancsi (Nemzeti Színház)
 
Kutyaharapás (Szkéné Színház)
L
 
 
Lefitymálva (Jurányi Ház)
 
Legénybúcsú (Játékszín)
A legyek (Örkény Stúdió)
 
Legyen a feleségem (Játékszín)
Leszámolás velem (Jurányi Ház)
 
Lököttek (Karinthy Színház)
Lót – Szodomában kövérebb a fű (Örkény István Színház)
 
love.hu (Hatszín Teátrum)
 
M
Macbeth (Örkény Stúdió)
 
Macska voltam Londonban (Kolibri Színház)
Macskajáték (Nemzeti Színház)
 
Macskajáték (Örkény István Színház)
Mady Baby (Jurányi Ház)
 
Mágikus állatok iskolája (Kolibri Színház)
Magyar Elektra (Térszínház)
 
Magyar mátrix (RS9 Színház)
Magyar nátha (Jurányi Ház)
 
Mario és a varázsló (Kolibri Színház)
Második nekifutás (Karinthy Színház)
 
Médeia (Nemzeti Színház)
 
Megáll az idő (Jurányi Ház)
Megfigyelők (Trafó)
 
Megyek utánad (Jurányi Ház)
Meggyeskert (Nemzeti Színház)
 
A mélyben (Örkény István Színház)
 
Menopauza (Játékszín)
Mi és ők (Jurányi Ház)
 
Mi történt Baby Jane-nel? (Hatszín Teátrum)
Mimózáék (Karinthy Színház)
 
Minden jót, Elling! (RS9 Színház)
 
MOLIÉRE – the passion (Radnóti Miklós Színház)
 
N
Na, itt a határ! (Bethlen Téri Színház)
 
A nagy füzet (Szkéné Színház)
Nagy vacsora (Jurányi Ház)
 
Napraforgó (Radnóti Miklós Színház)
 
Nehéz (Szkéné Színház)
Nyolc nő (Játékszín)
 
Nyolckor a bárkán (RS9 Színház)
O
 
Az ölében én (MU Színház)
 
Az ördög (Karinthy Színház)
 
Az örökség (Jurányi Ház)
 
Őrültek, haza! (Hatszín Teátrum)
P
Pán Péter (Óbudai Kulturális Központ)
 
A párnaember (Radnóti Miklós Színház)
Párterápia (Belvárosi Színház)
 
Patika (Örkény István Színház)
A per (MU Színház)
 
A piszkosak (Karinthy Színház)
 
A pitbull cselekedetei (Jurányi Ház)
Prah (Hatszín Teátrum)
 
Primadonnák (Játékszín)
Pustol a hó (Nemzeti Színház)
 
R
Radioaktív (Bethlen Téri Színház)
 
Radnóti (Radnóti Miklós Színház)
 
Rendezői változat (MU Színház)
Riviéra (Belvárosi Színház)
 
Rocco és fivérei (Nemzeti Színház)
 
S
Second Life avagy Kétéletem (Hatszín Teátrum)
 
Secondhand (szovjetűdök) (Örkény István Színház)
A Sötétben Látó Tündér (Örkény István Színház)
 
Spárga-tengeralattjáró (Kolibri Fészek)
Square (RS9 Színház)
 
A súgó (Nemzeti Színház)
 
Süsü, a sárkány kalandjai (Hatszín Teátrum)
A sütemények királynője (Szkéné Színház)
 
Szemünk fénye (Belvárosi Színház)
 
Szent Péter esernyője (Karinthy Színház)
Szentivánéji álom (Nemzeti Színház)
 
A szerelem zsoldosai (Jurányi Ház)
A szerelmesek házai (Radnóti Miklós Színház)
 
Szeretett Vezérünk (Szkéné Színház)
Széttépve (Belvárosi Színház)
 
A szív hídjai (Belvárosi Színház)
Szociopoly (Jurányi Ház)
 
A szőke ciklon (Játékszín)
 
Szülői értekezlet (Jurányi Ház)
 
T
 
Tanár úr, kérem! (Karinthy Színház)
Tartuffe (Nemzeti Színház)
 
Tartuffe (Térszínház)
 
Tekergő (Kolibri Fészek)
Teljesen idegenek (Játékszín)
 
Térfalók (Bethlen Téri Színház)
Titkaink (Szkéné Színház)
 
Tizenegyes kórterem (RS9 Színház)
Tizenhárom almafa (Nemzeti Színház)
 
A tizenháromszáz (MU Színház)
Toda - a csoda gyereknyelven (Kolibri Fészek)
 
Toldi (Szkéné Színház)
Tortúra (Karinthy Színház)
 
Törvényen belül (Radnóti Miklós Színház)
Tóték (Örkény István Színház)
 
Tóth Ilonka (Nemzeti Színház)
 
Tudod, hogy nincs bocsánat (Nemzeti Színház)
U
Az úgy volt... (Hatszín Teátrum)
 
Utazás a szempillám mögött (Hatszín Teátrum)
V
A vád tanúja (Játékszín)
 
Vadméz (Belvárosi Színház)
A vágy (Radnóti Miklós Színház)
 
Valódi hamisítvány (Belvárosi Színház)
 
Varázsmese (Bethlen Téri Színház)
Varsói melódia (Hatszín Teátrum)
 
Varsói melódia (KlauzálHáz)
 
Vénusz (Hatszín Teátrum)
 
Veszélyes forduló (Karinthy Színház)
 
A vihar (Nemzeti Színház)
Virágot Algernonnak (Játékszín)
 
Vojáger (Hatszín Teátrum)
W
Warrenné mestersége (Nemzeti Színház)
 
Winter Solstice (Átrium)
Winterreise (Művészetek Palotája)
 
Y
Yerma-sorsok (RS9 Színház)
 
Z
Zelda – Egy utolsó vad nő (Bethlen Téri Színház)
 
Zöld Szofi (RS9 Színház)
Játék
Hajóra száll a Jetlag legénysége, hogy a védjegyükévé vált lírikus elektropoppal rezgessék meg az A38 imbolygó deszkáit.
Copyright © 2020 Minnetonka Lapkiadó Kft.