Gyerekelőadások műsoron
A
Alice Csodaországban (Kolibri Fészek) 6-10
2018. március 12., hétfő
10:30
B
A bagoly, aki félt a sötétben (Kolibri Fészek) 5-9
2018. március 28., szerda
15:00
2018. március 29., csütörtök
10:30
2018. március 31., szombat
10:30
Bambi (Budapest Bábszínház) 8+
2018. február 28., szerda
10:00
2018. március 6., kedd
10:00
2018. március 6., kedd
15:00
2018. március 16., péntek
10:30
2018. február 25., vasárnap
11:00
2018. március 4., vasárnap
11:00
2018. március 9., péntek
11:00
Bogyó és Babóca (Kolibri Fészek) 3-6
2018. március 23., péntek
10:30
2018. március 24., szombat
15:00
2018. március 25., vasárnap
10:30
2018. március 27., kedd
10:30
Boribon és Annipanni (Budapest Bábszínház)
2018. március 17., szombat
10:30
2018. március 17., szombat
15:00
2018. március 18., vasárnap
10:30
2018. március 19., hétfő
10:00
Bors néni (Kolibri Színház) 4-8
2018. március 17., szombat
10:00
2018. március 19., hétfő
10:00
Bumba (Apró Színház) 5+
2018. március 6., kedd
11:00
C
2018. március 24., szombat
11:00
2018. március 31., szombat
11:00
2018. március 25., vasárnap
11:00
Csip-csip csóka (Kolibri Fészek) 0-3
2018. március 17., szombat
09:30
2018. március 17., szombat
11:00
A csomótündér (Budapest Bábszínház) 6+
2018. március 2., péntek
10:00
2018. március 7., szerda
15:00
D
A dzsungel könyve (Pesti Színház) 10+
2018. március 9., péntek
19:00
2018. március 18., vasárnap
11:00
2018. március 25., vasárnap
15:00
2018. március 29., csütörtök
19:00
E
2018. március 4., vasárnap
15:00
2018. március 5., hétfő
15:00
2018. március 6., kedd
10:00
Erdei kalamajka (Budapesti Operettszínház)
2018. február 24., szombat
11:00
2018. február 26., hétfő
10:00
2018. február 27., kedd
10:00
2018. március 1., csütörtök
10:00
2018. március 2., péntek
10:00
G
Gengszter nagyi (Budapest Bábszínház) 10+
2018. március 9., péntek
14:00
2018. március 11., vasárnap
14:00
2018. március 28., szerda
15:00
Gingalló (Budapest Bábszínház) 3+
2018. március 24., szombat
10:30
2018. március 24., szombat
15:00
2018. március 25., vasárnap
10:30
2018. március 26., hétfő
10:00
2018. március 27., kedd
10:00
Gombóc Artúr, a nagy utazó (Játékszín) 5+
2018. február 25., vasárnap
11:00
2018. március 31., szombat
11:00
H
2018. március 1., csütörtök
18:00
2018. március 1., csütörtök
20:30
2018. március 23., péntek
18:00
2018. március 23., péntek
20:30
2018. február 24., szombat
11:00
2018. február 25., vasárnap
11:00
Harisnyás Pippi (Pesti Magyar Színház) 5-11
2018. március 5., hétfő
15:00
2018. március 6., kedd
11:00
2018. március 3., szombat
10:30
2018. március 22., csütörtök
15:00
Helló, náci! (Kolibri Színház) 14+
2018. február 28., szerda
15:00
2018. február 28., szerda
18:00
Hengergő (Kolibri Színház) 0-3
2018. március 3., szombat
11:00
2018. március 4., vasárnap
09:30
2018. március 4., vasárnap
11:00
A hétfejű tündér (Budapest Bábszínház) 6+
2018. március 3., szombat
14:00
2018. március 12., hétfő
15:00
2018. március 15., csütörtök
14:30
Holle anyó (Budapest Bábszínház) 4+
2018. március 4., vasárnap
10:30
2018. március 4., vasárnap
15:00
2018. március 5., hétfő
10:00
2018. március 28., szerda
10:00
2018. március 29., csütörtök
10:30
I
2018. március 23., péntek
10:00
J
2018. március 6., kedd
11:30
2018. március 6., kedd
15:00
János vitéz (Kolibri Színház) 9-12
2018. február 24., szombat
15:00
2018. február 26., hétfő
10:00
2018. március 11., vasárnap
15:00
2018. március 12., hétfő
10:00
Játsszunk Háry Jánost! (Kolibri Színház) 7-10
2018. március 21., szerda
15:00
K
2018. március 21., szerda
16:00
2018. március 4., vasárnap
10:30
2018. március 10., szombat
11:00
2018. március 30., péntek
10:00
Kettős: játék (Kolibri Színház) 12+
2018. március 13., kedd
15:00
2018. március 13., kedd
18:00
Kippkopp gyerekei (Nefelejcs bábszínház) 3-6
2018. március 4., vasárnap
09:30
2018. március 4., vasárnap
11:00
2018. március 5., hétfő
10:30
A királylány bajusza (Újszínház) 4+
2018. február 28., szerda
10:00
2018. március 1., csütörtök
10:00
2018. március 10., szombat
11:00
2018. március 28., szerda
10:00
2018. február 25., vasárnap
10:30
2018. március 11., vasárnap
10:30
2018. március 25., vasárnap
10:30
Kucok (Tünet Együttes (Szabó Réka Társulata)) 3-7
2018. március 25., vasárnap
15:30
2018. március 25., vasárnap
17:00
Kukacmatyi (Kolibri Fészek) 5-10
2018. február 26., hétfő
10:30
2018. március 6., kedd
15:00
L
Locspocs, a kis tengeri szörny (Kolibri Színház) 4-8
2018. március 27., kedd
15:00
2018. március 28., szerda
10:00
2018. március 30., péntek
10:00
Lúdas Matyi (Madách Színház)
2018. március 18., vasárnap
10:30
M
Macska voltam Londonban (Kolibri Színház) 7-10
2018. március 8., csütörtök
15:00
2018. március 9., péntek
10:00
2018. március 10., szombat
15:00
Mágikus állatok iskolája (Kolibri Színház) 6-10
2018. március 25., vasárnap
15:00
2018. március 26., hétfő
10:00
2018. március 31., szombat
15:00
Már megint kezdik! (Kolibri Pince és Teázó) 12+
2018. március 22., csütörtök
15:00
2018. március 22., csütörtök
18:00
A medve, akit Vasárnapnak hívtak (Kolibri Fészek) 4-7
2018. március 1., csütörtök
10:30
2018. március 2., péntek
10:30
2018. március 3., szombat
10:30
Mi újság? (Kolibri Fészek) 3-6
2018. március 9., péntek
10:30
2018. március 10., szombat
10:30
Minden dolgok könyve (Kolibri Fészek) 9-12
2018. március 7., szerda
15:00
2018. március 8., csütörtök
10:30
Misi Mókus vándorúton (Budapest Bábszínház) 3+
2018. február 27., kedd
10:00
2018. február 27., kedd
15:00
2018. március 2., péntek
10:00
2018. március 3., szombat
10:30
2018. március 3., szombat
15:00
N
2018. március 11., vasárnap
10:30
Nyúl Péter (Budapest Bábszínház) 4+
2018. február 24., szombat
10:30
2018. február 24., szombat
15:00
2018. február 25., vasárnap
10:30
2018. február 25., vasárnap
15:00
2018. február 26., hétfő
10:00
2018. március 11., vasárnap
10:30
2018. március 12., hétfő
10:00
2018. március 13., kedd
10:00
2018. március 30., péntek
10:30
2018. március 31., szombat
10:30
Nyuszi ül a hóban (József Attila Színház) 4-9
2018. február 25., vasárnap
11:00
2018. március 18., vasárnap
11:00
O
Oszi Boszi, a repülő nagyanyó (Budapesti Operettszínház) 3+
2018. március 18., vasárnap
11:00
Óz, a csodák csodája (Vígszínház) 6+
2018. március 24., szombat
17:00
2018. március 25., vasárnap
11:00
2018. március 25., vasárnap
15:00
P
Pettson és Findusz (Budapest Bábszínház) 4+
2018. március 7., szerda
10:00
2018. március 18., vasárnap
14:00
Pipp és Polli (Budapest Bábszínház) 1+
2018. március 4., vasárnap
10:30
2018. március 6., kedd
10:00
Pöttöm Panna (Újszínház) 4+
2018. február 27., kedd
10:00
2018. március 24., szombat
11:00
2018. március 26., hétfő
10:00
2018. március 27., kedd
10:00
Pöttyös Panni az iskolában (Thália Színház) 4+
2018. február 25., vasárnap
11:00
2018. február 25., vasárnap
13:00
2018. március 4., vasárnap
16:00
2018. március 23., péntek
10:00
R
2018. március 3., szombat
14:00
2018. március 11., vasárnap
11:00
Rövidzárlat (Kolibri Színház) 12-15
2018. február 27., kedd
14:00
2018. február 27., kedd
18:00
2018. március 20., kedd
14:00
2018. március 20., kedd
18:00
Rozsda Lovag és Fránya Frida (Bozsik Yvette Társulat) 4+
2018. március 16., péntek
15:00
Rumini (Pesti Magyar Színház) 6-12
2018. február 25., vasárnap
15:00
2018. február 26., hétfő
11:00
2018. február 26., hétfő
15:00
2018. február 27., kedd
11:00
2018. március 11., vasárnap
11:00
2018. március 11., vasárnap
15:00
S
Selfy (Trafó Kortárs Művészetek Háza) 12+
2018. március 3., szombat
20:00
Semmi (Budapest Bábszínház) 13+
2018. március 19., hétfő
18:00
2018. március 26., hétfő
18:00
A Sötétben Látó Tündér (Örkény István Színház) 5+
2018. március 11., vasárnap
11:00
Spárga-tengeralattjáró (Kolibri Fészek) 5-8
2018. március 13., kedd
10:30
2018. március 14., szerda
10:30
Szegény Dzsoni és Árnika (Budapesti Operettszínház) 6-12
2018. március 22., csütörtök
11:00
2018. március 23., péntek
17:00
2018. március 24., szombat
11:00
2018. március 24., szombat
15:00
2018. március 25., vasárnap
11:00
2018. március 26., hétfő
17:00
2018. február 24., szombat
11:00
2018. március 9., péntek
11:00
2018. március 10., szombat
15:00
T
2018. március 1., csütörtök
15:00
Toda - a csoda gyereknyelven (Kolibri Színház) 0-3
2018. február 24., szombat
09:30
2018. február 24., szombat
11:00
2018. március 11., vasárnap
09:30
2018. március 11., vasárnap
11:00
2018. március 25., vasárnap
11:00
Túl a Maszat-hegyen (Pesti Színház) 9+
2018. február 25., vasárnap
11:00
U
2018. február 25., vasárnap
14:00
2018. március 11., vasárnap
11:00
2018. március 11., vasárnap
14:00
V
2018. február 24., szombat
16:00
2018. február 25., vasárnap
11:00
2018. február 25., vasárnap
16:00
2018. március 30., péntek
16:00
2018. március 31., szombat
11:00
2018. március 31., szombat
16:00
Világszép nádszálkisasszony (Neptun Brigád) 5+
2018. február 27., kedd
10:00
2018. március 31., szombat
15:00
2018. március 21., szerda
10:00
2018. március 11., vasárnap
16:00
2018. március 29., csütörtök
16:00
Vuk (Madách Színház) 10+
2018. március 17., szombat
10:30
Z
Zsuzsika hangja (Karinthy Színház) 5+
2018. március 25., vasárnap
10:30
Játék
Cuhorka Emese és Fülöp László, azaz a Timothy and the Things előadása hétköznapi érzésekből és helyzetekből létrehozott táncokon keresztül hasznosítja a látszólag haszontalanul töltött időket.
Copyright © 2018 Minnetonka Lapkiadó Kft.