Műsorok
Műsorok
augusztus 20., vasárnap
03
óra
      
04
óra
04:00
Gálvölgyi-show
Paródiashow, 11. rész
04:20
amerikai filmsorozat, III. évad, 1. rész: Elvarratlan szálak
04:30
amerikai vígjáték-sorozat, 13. rész
04:50
német doku-reality sorozat (ism.)
04:10
Ridikül
Modern remeték
04:35
Spongyabob Kockanadrág
amerikai animációs vígjátéksorozat, II. évad, 4. rész: Süteményre sóvárogva; Rákutánzat
04:15
amerikai akciósorozat, V. évad, 12. rész
04:35
magyar vígjáték, 2007
05
óra
05:05
1 perc és nyersz!
Ügyességi vetélkedő, 22. rész
05:15
amerikai akciófilm-sorozat, IV. évad, 5. rész
05:55
TV2 matiné
rajzfilmek
05:05
Profit7
(ism.)
05:25
Iskolapad
(ism.)
05:45
Himnusz
05:50
Hajnali gondolatok
05:51
Reformáció hétről hétre
05:55
Rome Reports - Vatikáni híradó
05:00
amerikai akciófilm-sorozat, V. évad, 11. rész: A kém, aki szeretett
05:05
TV SHOP
05:35
amerikai filmsorozat, VII. évad, 157. rész
 
06
óra
06:00
Top Shop
06:30
Kölyökklub
 
06:20
Így szól az Úr!
06:25
A sokszínű vallás
06:40
Kérdések a Bibliában
06:55
Kenó
(ism.)
06:00
Televíziós vásárlás
06:00
amerikai filmsorozat, VII. évad, 158. rész
06:25
amerikai vígjátéksorozat, VIII. évad, 19. rész
06:50
Lakástalkshow
talkshow, I. évad, 28. rész
06:00
Televíziós vásárlás
07
óra
 
07:40
Maci Laci és a nagy csapat
amerikai animációs sorozat, 3. rész
07:00
HÍRADÓ
07:25
Balatoni nyár
 
07:50
gasztro reality, VI. évad, 11. rész
 
08
óra
 
08:10
amerikai animációs film, 2010
08:30
Ünnepélyes zászlófelvonás és tisztavatás
 
08:40
gasztro reality, VI. évad, 12. rész
 
09
óra
09:05
amerikai animációs kalandvígjáték, 2008
09:45
angol-amerikai vígjáték, 1997
09:25
Református magazin
09:00
Spongyabob Kockanadrág
amerikai animációs vígjátéksorozat, II. évad, 10. rész: Jogosítvány; A leglelkesebb rajongó
09:25
Spongyabob Kockanadrág
amerikai animációs vígjátéksorozat, II. évad, 11. rész: Hopszi és Kobaka 3; Mókustréfák
09:55
Spongyabob Kockanadrág
amerikai animációs vígjátéksorozat, II. évad, 12. rész: Ki a jobb?; Egy szem földimogyoró
09:35
Sütimester
angol gasztro-reality, VII. évad, 1. rész
09:00
thai animációs film, 2008
10
óra
10:30
amerikai vígjáték, 1996
 
10:00
Légi és vízi parádé az Országház előtt
10:25
Spongyabob Kockanadrág
amerikai animációs vígjátéksorozat, II. évad, 13. rész: Matrózrablás; Csigusz fürdőt vesz
10:55
Spongyabob Kockanadrág
amerikai animációs vígjátéksorozat, II. évad, 14. rész: Látogatás a Veszélyes Vödörben; Frankenfirka
10:55
Sütimester
angol gasztro-reality, VII. évad, 2. rész
10:25
amerikai vígjáték, 2009
11
óra
 
11:40
amerikai családi kalandfilm, 2007
11:00
Szent István Rend Díj-átadása a Sándor Palotában
11:25
kanadai krimisorozat, II. évad, 4. rész: Chalene Francis
  
12
óra
12:15
amerikai vígjáték, 1985
 
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ - M1 - 12:00
12:55
angol-amerikai romantikus film, 1992
12:25
kanadai krimisorozat, II. évad, 5. rész: Sunil Sharma
12:20
amerikai vígjáték, 2014
12:05
amerikai vígjáték, 2001
13
óra
 
13:40
amerikai-kanadai családi vígjáték, 2010
 
13:25
amerikai vígjáték, 2010
 
13:50
amerikai-angol történelmi kalandfilm, 2004
14
óra
14:05
angol történelmi kalandfilm, 2. rész, 2010
 
14:45
magyar romantikus film, 1943
 
14:30
német-amerikai vígjáték, 1999
 
15
óra
 
15:45
magyar rajzfilm, 1981
 
15:05
amerikai animációs vígjáték, 2009
  
16
óra
  
16:20
A Szent István rend díjazottjai
portréfilm
16:55
Szent Jobb körmenet
2017
16:50
német vígjáték, 2013
16:15
amerikai sci-fi kalandfilm, 1982
16:45
amerikai akciófilm, 2003
17
óra
 
17:25
Ripost
magazinműsor, 18. rész
    
18
óra
18:00
RTL híradó - Esti kiadás
18:50
német akciófilm-sorozat, XVIII. évad, 15. rész: A nagy visszatérés
18:00
Tények
hírműsor
18:55
magyar vígjáték, 1997
  
18:30
amerikai vígjáték, 1996
18:45
olasz akcióvígjáték, 1976
19
óra
19:55
amerikai romantikus vígjáték, 2002
 
19:30
HÍRADÓ - M1 - 19:30
19:00
amerikai krimisorozat, V. évad, 9. rész: A világbajnok postás esete
  
20
óra
  
20:00
Budavári Palotakoncert
2017
20:00
amerikai krimisorozat, V. évad, 10. rész: Bankrabló Mikulás
  
21
óra
21:55
amerikai vígjáték, 1998
21:00
Tények Különkiadás - Tűzijáték
élő közvetítés
21:35
amerikai vígjáték, 2011
21:00
Tűzijáték
21:35
Budavári Palotakoncert
2017
21:00
magyar filmsorozat, I. évad, 7. rész
21:00
amerikai sci-fi akciófilm, 2003
21:00
amerikai akciófilm, 2012
22
óra
  
22:35
Kenó
22:40
magyar életrajzi film, 2002
22:00
magyar filmsorozat, I. évad, 8. rész
 
22:50
amerikai akciófilm, 2013
23
óra
23:55
magyar vígjáték, 2014
  
23:00
amerikai akciófilm-sorozat, IV. évad, 17. rész: A remény sugarai
23:50
amerikai romantikus vígjáték, 2007
 
00
óra
 
00:15
amerikai vígjáték, 2004
 
00:00
amerikai akcióthriller, 2014
  
01
óra
01:50
amerikai romantikus vígjáték, 2002
 
01:00
Túl fényes - A Szent László herma restaurálása
2009
01:35
Hagyaték
magyar ismeretterjesztő sorozat, 2013: Intő kéz: A Szent Jobb
  
01:10
amerikai akciófilm, 2013
02
óra
 
02:40
kanadai akció-drámasorozat, 1. rész
02:05
Az Árpádok emlékezete
magyar animációs filmsorozat: A keresztesek Magyarországon
02:20
Az én '56-om
2016: Schrötter Tibor
02:30
Hazajáró
magyar ismeretterjesztő sorozat, 2013: Dél-Hargita - Zarándoktúra Alcsíkba
02:05
amerikai krimisorozat, V. évad, 9. rész: A világbajnok postás esete
02:30
amerikai romantikus vígjáték, 2010
 
03
óra
 
03:25
amerikai akció-krimisorozat, VI. évad, 1. rész
03:05
Pannon expressz
2013: Székesfehérvár
03:35
Noé barátai - Minden, ami állat
2015
03:05
amerikai krimisorozat, V. évad, 10. rész: Bankrabló Mikulás
 
03:20
francia-angol vígjáték, 2001
Copyright © 2017 Minnetonka Lapkiadó Kft.