április 1 - április 14.
szerda
április 1.
csütörtök
április 2.
péntek
április 3.
szombat
április 4.
vasárnap
április 5.
hétfő
április 6.
kedd
április 7.
szerda
április 8.
csütörtök
április 9.
péntek
április 10.
szombat
április 11.
vasárnap
április 12.
04
óra
04:00
Család'20
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Világ
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Kék bolygó
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Otthonom lesz az Isten háza - Tardy László, a Mátyás-templom kántor-karnagya
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Summa
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Család'20
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Világ
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Család-barát
(ism.)
04:00
Kék bolygó
(ism.)
04:20
Himnusz
04:05
Himnusz
04:10
olasz-portugál filmdráma, 1997 (ism.)
04:00
Esély
(ism.)
04:20
Himnusz
04:25
Jelbeszéd - Portréfilm Sára Ernő tervezőgrafikusról
05
óra
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:15
Édes anyanyelvünk
A nyelv zenei eszközei
05:25
Borbás Marcsi szakácskönyve
2020.03.29-i adás (ism.)
05:55
Hajnali gondolatok
05:50
Hajnali gondolatok
05:50
Hajnali gondolatok
05:55
Hajnali gondolatok
05:50
Hajnali gondolatok
05:50
Hajnali gondolatok
05:50
Hajnali gondolatok
05:15
Édes anyanyelvünk
2020.04.04-i adás (ism.)
05:25
Borbás Marcsi szakácskönyve
Kalácsok Húsvétra (ism.)
05:55
Hajnali gondolatok
06
óra
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:35
Kenó
(ism.)
06:40
Hrvatska Kronika
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:35
Kenó
(ism.)
06:45
Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:35
Kenó
(ism.)
06:45
Életkerék
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:55
Magyar Krónika
Bohóc
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:40
Kenó
(ism.)
06:41
Roma magazin
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:35
Kenó
(ism.)
06:40
Srpski Ekran
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:35
Kenó
(ism.)
06:40
Hrvatska Kronika
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:35
Kenó
(ism.)
06:50
Rondó
magyar magazin, 2020
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:35
Kenó
(ism.)
06:45
P'amende
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:35
Kenó
(ism.)
06:50
Magyar Krónika
Költészet
06:00
HÍRADÓ
(ism.)
06:30
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
06:45
Kenó
(ism.)
07
óra
07:10
Ecranul Nostru
07:35
Napi áhítat
07:40
Ridikül
Dínómánia (ism.)
07:10
Alpok-Duna-Adria
07:35
Napi áhítat
07:40
Ridikül
Olimpiahalmozók (ism.)
07:10
Öt kontinens
(ism.)
07:35
Napi áhítat
07:40
Ridikül
Női borászok (ism.)
07:30
Szerelmes földrajz
Szabadságkeresők (Otthon, a világban) - Csorba László (ism.)
07:45
Napi áhítat
07:00
Családi kör
Nyugdíjba készülünk - aktív és magányos nagyszülők (ism.)
07:05
Domovina
magyar magazin, 2020
07:35
Napi áhítat
07:45
Ridikül
A természet szóvivői (ism.)
07:10
Unser Bildschrim
07:35
Napi áhítat
07:50
Ridikül
Modern kalandorok (ism.)
07:05
Ecranul Nostru
07:30
Napi áhítat
07:45
Ridikül
Szétszórtságból ötös! (ism.)
07:45
Napi áhítat
07:10
Öt kontinens
(ism.)
07:35
Napi áhítat
07:50
Ridikül
Így húsvétolunk mi (ism.)
07:25
Hazajáró
(ism.)
07:55
Napi áhítat
07:00
Isten kezében
07:25
Kereszt-Tények
07:30
Katolikus krónika
szerda
április 1.
csütörtök
április 2.
péntek
április 3.
szombat
április 4.
vasárnap
április 5.
hétfő
április 6.
kedd
április 7.
szerda
április 8.
csütörtök
április 9.
péntek
április 10.
szombat
április 11.
vasárnap
április 12.
08
óra
08:35
török tévéfilmsorozat, I. évad, 151/81. rész (ism.)
08:35
török tévéfilmsorozat, I. évad, 151/82. rész (ism.)
08:30
török tévéfilmsorozat, I. évad, 151/83. rész (ism.)
08:05
Térkép
08:40
Noé barátai
08:00
Isten kezében
08:25
Kereszt-Tények
08:35
Katolikus krónika
08:40
török tévéfilmsorozat, I. évad, 151/84. rész (ism.)
08:40
török tévéfilmsorozat, I. évad, 151/85. rész (ism.)
08:35
török tévéfilmsorozat, I. évad, 151/86. rész (ism.)
08:00
Ridikül
Sláger születik (ism.)
08:40
török tévéfilmsorozat, I. évad, 151/88. rész (ism.)
08:10
Térkép
08:45
Noé barátai
08:00
Így szól az Úr!
08:05
Rome Reports - Vatikáni híradó
08:30
A sokszínű vallás
08:40
Jézus és...
Fülöp apostol
09
óra
09:25
olasz tévéfilmsorozat, V. évad, 24/14. rész: Mérgezett víz (ism.)
09:20
olasz tévéfilmsorozat, V. évad, 24/15. rész: Mi potyog az égből? (ism.)
09:25
olasz tévéfilmsorozat, V. évad, 24/16. rész: Álmok és kötelességek (ism.)
09:10
Divat & dizájn
09:45
Nálatok, laknak állatok? - I. évad
német családi filmsorozat, Malaca volt, 2011
09:00
Római katolikus mise
09:05
Rome Reports - Vatikáni híradó
09:35
Útmutató
09:25
olasz tévéfilmsorozat, V. évad, 24/17. rész: Emlékezetkihagyás (ism.)
09:30
olasz tévéfilmsorozat, V. évad, 24/18. rész: A szennyes (ism.)
09:20
olasz tévéfilmsorozat, V. évad, 24/19. rész: Arabeszk (ism.)
09:00
Krizmaszentelő mise közvetítése
09:25
olasz tévéfilmsorozat, V. évad, 24/21. rész: Az utolsó ítélet (ism.)
09:15
Divat & dizájn
09:55
Nálatok, laknak állatok?
német tévéfilmsorozat, V. évad, Téli vendégek, 2015
09:00
Református istentisztelet - Kispest
10
óra
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:20
Család-barát
10:00
Református ifjúsági műsor
10:00
Így szól az Úr!
10:10
Evangélikus ifjúsági műsor
10:15
Görögkatolikus ifjúsági műsor - Úton-útfélen
10:25
Vallás és szabadság
magyar ismeretterjesztő sorozat, A kassai vértanúk, 2018
10:30
Unitárius magazin
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
10:25
Család-barát
 
10:25
Angélique nővér - Isten mosolya
francia dokumentumfilm, 2014
10:55
Keleti keresztények - Kereszt és reménység
francia dokumentumfilm, 2014
10:30
francia játékfilm, 1970
10:00
Vallás és szabadság
magyar ismeretterjesztő sorozat, Debrecen, "a szabadság őrvárosa", 2018
10:05
Református magazin
10:30
Új nemzedék
11
óra
    
11:00
Evangélikus istentisztelet
   
11:00
olasz tévéfilmsorozat, V. évad, 24/20. rész: A győztes paripa (ism.)
11:25
Bajnoki szív
francia dokumentumfilm, 2014
 
11:00
Római katolikus szentmise - Budapesti Bazilika
szerda
április 1.
csütörtök
április 2.
péntek
április 3.
szombat
április 4.
vasárnap
április 5.
hétfő
április 6.
kedd
április 7.
szerda
április 8.
csütörtök
április 9.
péntek
április 10.
szombat
április 11.
vasárnap
április 12.
12
óra
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:55
Hej Páva
Básits Branka énekes
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:55
Hej Páva
Havasréti Pál zenetanár, népzenész
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Hej Páva
Kocsis Enikő táncművész, koreográfus
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Jó ebédhez szól a nóta
(ism.)
12:00
Déli harangszó
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:55
Jó ebédhez szól a nóta
12:00
Déli harangszó
magyar egyéb
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Ő és én
magyar ismeretterjesztő sorozat, Biró Csaba, 2019
12:55
Hej Páva
Berta Alexandra citerás népdalénekes
12:00
Déli harangszó
magyar egyéb
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Ő és én
magyar ismeretterjesztő sorozat, Zöldy Pál, 2019
12:55
Hej Páva
Porteleki László prímás, népzenész
12:00
Déli harangszó
magyar egyéb
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Ő és én
magyar ismeretterjesztő sorozat, Dani Gyöngyi, 2019
12:55
Hej Páva
Hortobágyi Gyöngyvér tanszékvezető, Végső Miklós docens
12:00
Déli harangszó
magyar egyéb
12:01
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:50
Ő és én
magyar ismeretterjesztő sorozat, Berei Mózes József, 2019
12:55
Hej Páva
Fábri Géza népzenész
12:00
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:45
Ő és én
magyar ismeretterjesztő sorozat, Gulyásné Vastag Irén, 2019
12:50
Gyöngy a sárban
magyar dokumentumfilm, 2016
12:00
HÍRADÓ
(ism.)
12:35
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
12:00
Ferenc pápa "Urbi et Orbi" áldásának közvetítése Rómából
12:45
Jó ebédhez szól a nóta
13
óra
13:05
Madagaszkár
angol ismeretterjesztő sorozat, 3/1. A csodák szigete, 2011
13:05
Skót birtokok
angol ismeretterjesztő sorozat, 4/2. rész: A Kincardine kastély
13:00
Ízőrzők - Tematikus epizódok
magyar ismeretterjesztő sorozat, Húsvét, 2019
13:35
Tengerek, városok, emberek
német ismeretterjesztő sorozat, 31/12. rész: Öland, Svédország királyi szigete
13:20
amerikai krimisorozat, I. évad, 4/4. rész: A bezárt szoba rejtélye, 2007
13:25
Univerzum - A teknősök megmentője
osztrák ismeretterjesztő film, Turtle Hero - Ein Leben für die Schildkröten, 2017
13:10
Bolygónk, a Föld II.
angol ismeretterjesztő sorozat, 6/3. rész: Esőerdők
13:10
Vad vidékek - Brazília
angol ismeretterjesztő sorozat, 3/1. rész: Egy veszélyes világ
13:10
Madagaszkár
angol ismeretterjesztő sorozat, 3/2. rész: Eltűnt világok
13:05
Skót birtokok
angol ismeretterjesztő sorozat, 4/3. rész: Az Inverary kastély
13:45
Gasztroangyal
Húsvét Erdélyben
13:00
Jó ebédhez szól a nóta
(ism.)
13:35
Jeruzsálem, a szent város
francia ismeretterjesztő sorozat, 2/1., 2012
13:15
Jeruzsálem, a szent város
francia ismeretterjesztő sorozat, 2/2., 2012
14
óra
14:00
szlovák családi filmsorozat, I. évad, 72/12. rész (ism.)
14:10
szlovák családi filmsorozat, I. évad, 72/13. rész (ism.)
14:20
szlovák családi filmsorozat, I. évad, 72/14. rész (ism.)
14:50
A Südheide - Erdők-mezők csodavilága
német ismeretterjesztő film, 2016
14:15
Édes anyanyelvünk
(ism.)
14:30
magyar filmdráma, 1968
14:10
szlovák családi filmsorozat, I. évad, 72/15. rész (ism.)
14:05
szlovák családi filmsorozat, I. évad, 72/16. rész (ism.)
14:10
szlovák családi filmsorozat, I. évad, 72/17. rész (ism.)
14:10
szlovák családi filmsorozat, I. évad, 72/18. rész (ism.)
14:50
magyar ismeretterjesztő film, 2003
14:35
amerikai-német kalandfilmsorozat, 2/2. rész, 2004
14:25
Édes anyanyelvünk
(ism.)
14:35
Magyarország finom
Zsófia torta, Rostélyos pohánkaágyon
14:50
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Nagymányok, 2016
szerda
április 1.
csütörtök
április 2.
péntek
április 3.
szombat
április 4.
vasárnap
április 5.
hétfő
április 6.
kedd
április 7.
szerda
április 8.
csütörtök
április 9.
péntek
április 10.
szombat
április 11.
vasárnap
április 12.
15
óra
15:05
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/63. rész
15:55
olasz tévéfilmsorozat, V. évad, 24/15. rész: Mi potyog az égből?
15:10
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/64. rész
15:15
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/65. rész
15:35
magyar játékfilm, 1956
 
15:05
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/66. rész
15:05
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/67. rész
15:55
olasz tévéfilmsorozat, V. évad, 24/19. rész: Arabeszk
15:05
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/68. rész
15:05
török tévéfilmsorozat, IV. évad, 401/69. rész
15:40
amerikai-német kalandfilmsorozat, 2/1. rész, 2004
 
15:25
Borbás Marcsi szakácskönyve
2020.04.12-i adás
16
óra
 
16:00
olasz tévéfilmsorozat, V. évad, 24/16. rész: Álmok és kötelességek
16:05
olasz tévéfilmsorozat, V. évad, 24/17. rész: Emlékezetkihagyás
 
16:00
Hatoslottó sorsolás
16:05
Hogy volt?!
Mikszáth Kálmánra emlékezünk
16:00
olasz tévéfilmsorozat, V. évad, 24/18. rész: A szennyes
 
16:00
olasz tévéfilmsorozat, V. évad, 24/20. rész: A győztes paripa
16:00
olasz tévéfilmsorozat, V. évad, 24/21. rész: Az utolsó ítélet
 
16:10
osztrák történelmi dráma, 1955
16:00
Hatoslottó sorsolás
16:10
osztrák történelmi dráma, 1956
17
óra
17:05
Ridikül
Olimpiahalmozók
17:05
Ridikül
Női borászok
17:05
Ridikül
A természet szóvivői
17:00
Gasztroangyal
Keleméri bárányok
17:00
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Feked, 2016
17:30
Borbás Marcsi szakácskönyve
2020.04.05-i adás
17:05
Ridikül
Modern kalandorok
17:05
Ridikül
Szétszórtságból ötös!
17:05
Ridikül
Sláger születik
17:05
Ridikül
Így húsvétolunk mi
17:05
Nekem közöm van a világhoz... Ganczaugh Miklós festőművész
magyar dokumentumfilm, 2020
  
szerda
április 1.
csütörtök
április 2.
péntek
április 3.
szombat
április 4.
vasárnap
április 5.
hétfő
április 6.
kedd
április 7.
szerda
április 8.
csütörtök
április 9.
péntek
április 10.
szombat
április 11.
vasárnap
április 12.
18
óra
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
török tévéfilmsorozat, I. évad, 151/82. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
török tévéfilmsorozat, I. évad, 151/83. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
török tévéfilmsorozat, I. évad, 151/84. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
SzerencsePerc
18:46
Szerencse Szombat
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:45
Családi kör
Hiperaktivitás
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:40
török tévéfilmsorozat, I. évad, 151/85. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:40
török tévéfilmsorozat, I. évad, 151/86. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:40
török tévéfilmsorozat, I. évad, 151/87. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:40
török tévéfilmsorozat, I. évad, 151/88. rész
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:40
magyar ismeretterjesztő film, 2015
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:40
SzerencsePerc
18:45
Szerencse Szombat
18:00
HÍRADÓ
(ism.)
18:25
Nemzeti Sporthíradó
(ism.)
18:40
Családi kör
Felelős állattartás
19
óra
19:35
szlovák családi filmsorozat, I. évad, 72/13. rész
19:35
szlovák családi filmsorozat, I. évad, 72/14. rész
19:35
szlovák családi filmsorozat, I. évad, 72/15. rész
19:40
francia családi film, 2014
19:45
Magyarország, szeretlek!
19:30
szlovák családi filmsorozat, I. évad, 72/16. rész
19:30
szlovák családi filmsorozat, I. évad, 72/17. rész
19:35
szlovák családi filmsorozat, I. évad, 72/18. rész
19:30
szlovák családi filmsorozat, I. évad, 72/19. rész
19:40
olasz életrajzi film, 2/1. rész, 2015
19:40
olasz életrajzi film, 2/2. rész, 2015
19:45
Magyarország, szeretlek!
20
óra
20:35
Skandináv lottó
20:50
angol tévéfilmsorozat, 6/5. rész
20:35
Bagi Nacsa Orfeuma
20:35
angol családi vígjáték, 2015
  
20:30
angol bűnügyi tévéfilmsorozat, I. évad, 8/2. rész: A halál harangjai
 
20:35
Skandináv lottó
20:45
angol tévéfilmsorozat, 6/6. rész
20:30
Fábry
   
21
óra
21:55
amerikai thriller, 1987
21:35
amerikai romantikus vígjáték, 2017
 
21:25
angol-amerikai háborús film, 1977
21:20
angol-amerikai életrajzi film, 2009
21:20
olasz krimisorozat, 8/1. rész, 2017
21:30
cseh tévéfilmsorozat, I. évad, 22/7. rész: A Valenta-szalon
 
21:50
spanyol-francia játékfilm, 2000
21:15
olasz történelmi filmsorozat, 6/1. rész, 1985
21:15
olasz történelmi filmsorozat, 6/3. rész, 1985
21:10
Olasz városok
olasz dokumentumfilm-sorozat, Róma, 2012
21:15
olasz történelmi filmsorozat, 6/5. rész, 1985
szerda
április 1.
csütörtök
április 2.
péntek
április 3.
szombat
április 4.
vasárnap
április 5.
hétfő
április 6.
kedd
április 7.
szerda
április 8.
csütörtök
április 9.
péntek
április 10.
szombat
április 11.
vasárnap
április 12.
22
óra
  
22:10
angol-német-olasz játékfilm, 1994
  
22:20
Kenó
22:30
francia tévéfilmsorozat, 6/2. rész
22:30
angol tévéfilmsorozat, 8/2. rész
22:05
amerikai thriller, 1985
 
22:10
olasz történelmi filmsorozat, 6/2. rész, 1985
22:15
olasz történelmi filmsorozat, 6/4. rész, 1985
22:10
olasz történelmi filmsorozat, 6/6. rész, 1985
23
óra
23:50
Kenó
23:55
Szabadság tér ´89
23:05
Kenó
23:15
magyar játékfilm, 1979
23:40
Kenó
23:50
osztrák bűnügyi tévéfilmsorozat, VII. évad, 6/2. rész: Lelkiismeretfurdalás
23:40
Kenó
23:50
Bagi Nacsa Orfeuma
(ism.)
23:00
Kenó
23:05
angol-amerikai filmdráma, 2008
23:35
Hogy volt?!
Mikszáth Kálmánra emlékezünk (ism.)
23:15
Kenó
23:25
Magyarország, szeretlek!
(ism.)
23:55
Kenó
23:30
Kenó
23:40
magyar tévéjáték, 1983
23:05
Kenó
23:15
olasz-portugál filmdráma, 1997
23:10
Kenó
23:20
Vannak vidékek
magyar ismeretterjesztő sorozat, Háromszéki húsvét, 2006
23:15
Kenó
23:25
magyar játékfilm, 2011
00
óra
00:40
Kékfény
(ism.)
00:55
osztrák bűnügyi tévéfilmsorozat, VII. évad, 6/1. rész: Disznósajt
00:45
Hogy volt?!
magyar szórakoztató műsor, Volf Katalin
00:50
osztrák bűnügyi tévéfilmsorozat, VII. évad, 6/3. rész: Mennyei gazdagság
00:40
osztrák bűnügyi tévéfilmsorozat, 6/4. rész: Lecke
00:35
osztrák bűnügyi tévéfilmsorozat, 6/5. rész: Segélykiáltás
00:55
osztrák bűnügyi tévéfilmsorozat, 6/6. rész: Fuss el véle
00:00
magyar filmdráma, 2019
00:25
Szabadság tér ´89
  
00:15
Hogy volt?!
Sándor Pál - 80
 
szerda
április 1.
csütörtök
április 2.
péntek
április 3.
szombat
április 4.
vasárnap
április 5.
hétfő
április 6.
kedd
április 7.
szerda
április 8.
csütörtök
április 9.
péntek
április 10.
szombat
április 11.
vasárnap
április 12.
01
óra
01:30
osztrák bűnügyi tévéfilmsorozat, 8/8. rész: Záróvonal
01:50
Rúzs és selyem
01:45
Új idők új dalai
Színházi jelmez és díszlet (iparművészeti alkotások a színházban)
01:45
Hogy volt?!
magyar szórakoztató műsor, Gulyás Dénes
01:35
Hogy volt?!
Rock and roll
01:25
Rúzs és selyem
01:45
Hogy volt?!
Szolnoki Tibor -Zsadon Andrea
01:05
Hogy volt?!
magyar szórakoztató műsor, Őze Áron
01:30
osztrák bűnügyi tévéfilmsorozat, VIII. évad, 8/2. rész: Jelenés
01:05
Hogy volt?!
magyar szórakoztató műsor, Őze Áron
01:15
Új idők, új dalai
Így születik a csendélet
01:45
Hagyaték
magyar ismeretterjesztő sorozat, Aki legyőzte a halált - Húsvét a magyar lélekben, 2013
 
02
óra
02:20
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Végh Attila, József Attila-díjas költő, író
02:45
Mesterember
Ólomüveg készítő
02:15
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Vári Fábián László, József Attila- és Magyarország Babérkoszorúja-díjas költő, író
02:40
Mesterember
Pirotechnikus
02:15
Rúzs és selyem
02:35
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Réti László
02:40
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Kányádi Sándor monográfia
02:30
Rúzs és selyem
02:55
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Szalay Károly
02:00
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Kovács Katáng Ferenc költő, író
02:35
Mesterember
Autószerelő
02:40
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Ádám Gyula és Fodor István fotóművészek
02:00
osztrák bűnügyi tévéfilmsorozat, VIII. évad, 8/1. rész: Menekültár
02:45
Mesterember
Szódásmester
02:20
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Horváth László Imre, író, költő
02:45
Mesterember
NÉBIH minőségellenőr
02:00
Új idők új dalai
Újjászülető hagyományok - Népművészet és divat
02:30
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Varga Zoltán Zsolt, író, szobrászművész
02:55
Magyar Krónika
Fény és sötétség
02:15
Rúzs és selyem
02:40
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Erős Kinga irodalomkritikus
 
03
óra
03:15
Magyar Krónika
Kerényi Imre
03:40
Kárpát-medence
(ism.)
03:10
Magyar Krónika
Közlekedés
03:40
Magyar gazda
(ism.)
03:05
Magyar Krónika
A sziv
03:35
Élő egyház
(ism.)
03:55
Itthon vagy!
(ism.)
03:05
Magyar Krónika
Magyar konyha
03:35
Család'20
(ism.)
03:55
Esély
(ism.)
03:30
Magyar gazda
(ism.)
03:30
Magyar Krónika
Két lábbal a föld fölött - Róna Viktor és a balettművészet
03:55
Itthon vagy!
(ism.)
03:05
Magyar Krónika
Város-kép
03:35
Unió27
(ism.)
03:05
Magyar Krónika
Beszédes Múmiák
03:35
Esély
(ism.)
03:10
Magyar Krónika
Rohanó világ
03:40
Kárpát-medence
(ism.)
03:15
Magyar Krónika
I. András és a Tihanyi Apátság
03:40
Magyar gazda
(ism.)
03:25
Élő egyház
(ism.)
03:45
Itthon vagy!
(ism.)
03:10
Magyar Krónika
Jövő a jelenben
03:35
Család'20
(ism.)
 
szerda
április 1.
csütörtök
április 2.
péntek
április 3.
szombat
április 4.
vasárnap
április 5.
hétfő
április 6.
kedd
április 7.
szerda
április 8.
csütörtök
április 9.
péntek
április 10.
szombat
április 11.
vasárnap
április 12.
Copyright © 2020 Minnetonka Lapkiadó Kft.