május 21 - június 3.
hétfő
május 21.
kedd
május 22.
szerda
május 23.
csütörtök
május 24.
péntek
május 25.
szombat
május 26.
vasárnap
május 27.
hétfő
május 28.
kedd
május 29.
szerda
május 30.
csütörtök
május 31.
péntek
június 1.
szombat
június 2.
vasárnap
június 3.
04
óra
 
04:05
Hogy volt?!
Természetfilmesek (ism.)
04:05
Banán, pumpa, kurbli - L'art pour l'art Társulat
magyar szórakoztató műsor, Zigóta és a többiek..., 2011 (ism.)
 
04:05
Szenes Iván emlékkoncert 2016
magyar koncertfilm, 4/1. rész (ism.)
04:05
Önök kérték
(ism.)
04:45
Virtuózok Személyesen
 
04:05
Seven
magyar koncertfilm, 2/1. rész (ism.)
04:05
Seven
magyar koncertfilm, XVIII. évad, 2/2. rész (ism.)
 
04:05
Szenes Iván emlékkoncert 2016
magyar koncertfilm, 4/2. rész (ism.)
04:05
Önök kérték
(ism.)
04:55
Virtuózok Személyesen
A döntő után
05
óra
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:50
Öt kontinens
(ism.)
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:50
Novum
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:50
Nagyok
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Magyar Krónika
Világjárók
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:50
Mesterember
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:45
Unió28
(ism.)
05:10
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:50
Térkép
(ism.)
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:50
Öt kontinens
(ism.)
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:50
Novum
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:50
Nagyok
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Magyar Krónika
Dramaturgok céhe
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Mesterember
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:50
Unió28
(ism.)
05:25
Kulturális Híradó
(ism.)
05:55
Térkép
(ism.)
06
óra
06:25
Világ
(ism.)
06:50
Summa
(ism.)
06:25
Család'18
(ism.)
06:50
Magyar gazda
(ism.)
06:25
Kárpát expressz
(ism.)
06:50
Kék bolygó
(ism.)
06:25
Forint, fillér
(ism.)
06:50
Útravaló
(ism.)
06:20
Iskolapad
(ism.)
06:40
Élő egyház
(ism.)
06:10
Itthon vagy!
(ism.)
06:35
Életkor
(ism.)
06:25
Esély
(ism.)
06:50
Summa
(ism.)
06:20
Világ
(ism.)
06:45
Summa
(ism.)
06:20
Család'18
(ism.)
06:45
Magyar gazda
(ism.)
06:25
Kárpát expressz
(ism.)
06:45
Kék bolygó
(ism.)
06:25
Forint, fillér
(ism.)
06:50
Útravaló
(ism.)
06:25
Iskolapad
(ism.)
06:45
Élő egyház
(ism.)
06:20
Itthon vagy!
(ism.)
06:45
Életkor
(ism.)
06:25
Esély
(ism.)
06:50
Summa
(ism.)
07
óra
07:15
Gasztroangyal
Az öt templom utcája (Győr) (ism.)
07:15
Gasztroangyal
Csángók (ism.)
07:15
Gasztroangyal
Akasztó (ism.)
07:10
Gasztroangyal
Bükkszentkereszt (ism.)
07:05
Gasztroangyal
Szilveszter (ism.)
07:05
Hogy volt?!
Természetfilmesek (ism.)
07:15
Hangvilla
A hatalom zenéje
07:45
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
Bethlen Gábor
07:10
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Cseresznye (ism.)
07:10
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Magyarország finom. Bőszénfa (ism.)
07:10
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Szalmakalap (ism.)
07:10
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Meggy (ism.)
07:10
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Moldva I. (ism.)
07:10
Hogy volt?!
Lehár Ferenc (ism.)
07:15
Hangvilla
Zenei múlt-, jelen-, jövő-idő
07:45
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
Katona József
hétfő
május 21.
kedd
május 22.
szerda
május 23.
csütörtök
május 24.
péntek
május 25.
szombat
május 26.
vasárnap
május 27.
hétfő
május 28.
kedd
május 29.
szerda
május 30.
csütörtök
május 31.
péntek
június 1.
szombat
június 2.
vasárnap
június 3.
08
óra
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
Önkéntesek
(ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
Evangélikus magazin
(ism.)
08:15
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:45
Rome Reports - Vatikáni híradó
(ism.)
08:05
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:10
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
Útmutató
(ism.)
08:00
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:05
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
Isten kezében
(ism.)
08:55
Katolikus Krónika
(ism.)
08:00
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:10
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
Gasztroangyal
Sváb ételek újragondolva (ism.)
08:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:50
Önök kérték
(ism.)
08:05
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:10
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
Rome Reports - Vatikáni híradó
(ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
Református magazin
(ism.)
08:05
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
Rome Reports - Vatikáni híradó
(ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
A sokszínű vallás
(ism.)
08:55
Így szól az Úr!
(ism.)
08:05
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:10
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
Katolikus Krónika
(ism.)
08:55
Isten kezében
(ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
Gasztroangyal
Slow food mozgalom a Mátrában (ism.)
08:20
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:50
Önök kérték
(ism.)
09
óra
09:10
Új nemzedék
Én, Te, Ők - II. rész (ism.)
09:40
Tálentum
magyar riportműsor, Sinkó László Kossuth-díjas színművész, 2002
09:05
Isten kezében
Lux Aeterna (ism.)
09:40
Tálentum
magyar riportműsor, Beke György író, szociográfus, 2002
09:10
Új nemzedék
(ism.)
09:50
Tálentum
magyar riportműsor, Tompa Gábor- rendező, 2002
09:00
Így szól az Úr!
(ism.)
09:10
Kereszt-Tények
magyar vallási műsor (ism.)
09:20
A sokszínű vallás
A 25 éves Palánta Gyermek- és Ifjúsági Misszió bemutatása
09:40
Tálentum
magyar riportműsor, Rózsás János, 2002
09:30
Tálentum
magyar riportműsor, Jancsó Adrienne, 2002
09:30
Tálentum
magyar riportműsor, Benkő Samu-Murokország, 2002
09:50
Noé barátai
(ism.)
09:00
Önkéntesek
(ism.)
09:30
Tálentum
magyar riportműsor, Deme László, 2002
09:00
Evangélikus ifjúsági műsor
(ism.)
09:10
Református ifjúsági műsor
(ism.)
09:20
Úton-útfélen
(ism.)
09:30
Tálentum
magyar riportműsor, Takács Jenő zeneszerző (Burgenland), 2002
09:05
Isten kezében
Lux Aeterna (ism.)
09:40
Tálentum
magyar riportműsor, Takáts Gyula, 2002
09:05
Kereszt-Tények
magyar vallási műsor (ism.)
09:15
Kérdések a Bibliában
(ism.)
09:35
Tálentum
magyar riportműsor, Avar István színművész, 2002
09:25
Tálentum
magyar riportműsor, Találkozás Zenthe Ferenccel, 2002
09:45
Tálentum
magyar riportműsor, Németh János keramikusművész, 2002
09:55
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
10
óra
10:10
Magyar Krónika
Gyermekvasút
10:40
Nagyok
Bak Imre
10:10
Magyar Krónika
Férfiak különös szakmában
10:40
Nagyok
Gondolatok a hazáról
10:25
Magyar Krónika
Régi üzletportálok
10:10
Magyar Krónika
Az üveg
10:40
Nagyok
Makk Károly 2
10:00
Magyar Krónika
Állatkert
10:30
Nagyok
Vásáry Tamás
10:05
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
10:35
Öt kontinens
10:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
10:35
Virtuózok 2018
A Nagyok elődöntője (ism.)
10:05
Magyar Krónika
Játék
10:35
Nagyok
Vásáry Tamás 2
10:00
Magyar Krónika
Betűvarázs
10:30
Nagyok
Béres Ilona
10:20
Magyar Krónika
Fölszállott a páva
10:50
Nagyok
Béres Ilona 2
10:10
Magyar Krónika
Alkotóházak
10:45
Nagyok
Jankovics Marcell
10:10
Magyar Krónika
Jelmezek
10:40
Nagyok
Jankovics Marcell 2
10:20
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
10:50
Öt kontinens
10:10
Virtuózok 2018
Döntő (ism.)
11
óra
11:10
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:25
Jómadár
magyar játékfilm, 1943
11:10
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:25
Amerikai komédia
magyar tévéjáték, 1978
11:00
Nagyok
Makk Károly
11:30
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:45
magyar tévéfilm, 1974
11:10
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:25
Oktogon
magyar tévéjáték, 1988
11:05
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:20
Az idegen gyermek
magyar tévéjáték, 1985
11:10
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:25
magyar romantikus film, 1942
 
11:05
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:20
magyar játékfilm, 1939
11:00
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:15
Nyitott ház
magyar tévéjáték, 1981
11:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:35
Mindenki gyanús
magyar tévéjáték, 1961
11:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:35
Trisztán
magyar tévéfilm, 1974
11:05
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:20
Saroküzlet
magyar tévéjáték, 1978
11:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:35
magyar játékfilm, 1942
 
hétfő
május 21.
kedd
május 22.
szerda
május 23.
csütörtök
május 24.
péntek
május 25.
szombat
május 26.
vasárnap
május 27.
hétfő
május 28.
kedd
május 29.
szerda
május 30.
csütörtök
május 31.
péntek
június 1.
szombat
június 2.
vasárnap
június 3.
12
óra
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:20
Virtuózok Személyesen
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:20
Virtuózok Személyesen
A döntő után
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
13
óra
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:15
Életkor
(ism.)
13:45
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Nagyvázsony, 2016
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Család'18
(ism.)
13:45
Hazajáró
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Magyar gazda
(ism.)
13:45
Noé barátai
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:15
Kék bolygó
(ism.)
13:40
Opera Café
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:15
Kosár
(ism.)
13:40
Rúzs és selyem
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
In memoriam Páskándi Géza - 1933-1995
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Nagyok
13:50
Varázscsepp
magyar dokumentumfilm, 2016
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Életkor
(ism.)
13:45
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Ócsa, 2016
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Család'18
(ism.)
13:40
Szerelmes földrajz
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Magyar gazda
(ism.)
13:45
Noé barátai
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Kék bolygó
(ism.)
13:45
Opera Café
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Kosár
(ism.)
13:45
Rúzs és selyem
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:15
Egy egyedi eset - Szalai Györgyi portré
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Nagyok
13:50
Szerencse lent
magyar ismeretterjesztő film, 2015
14
óra
14:20
Öt kontinens
(ism.)
14:50
Család-barát
(ism.)
14:15
Térkép
(ism.)
14:45
Család-barát
(ism.)
14:15
Novum
14:50
Család-barát
(ism.)
14:15
Magyar Krónika
Világjárók
14:45
Család-barát
(ism.)
14:15
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
14:45
Család-barát
(ism.)
14:15
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Farkas Wellmann Éva költészete
14:50
Család-barát
(ism.)
 
14:20
Öt kontinens
(ism.)
14:50
Család-barát
(ism.)
14:10
Térkép
(ism.)
14:40
Család-barát
(ism.)
14:15
Novum
14:50
Család-barát
(ism.)
14:15
Magyar Krónika
Dramaturgok céhe
14:50
Család-barát
(ism.)
14:15
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
14:50
Család-barát
(ism.)
14:10
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Pataki Tamás
14:40
Család-barát
(ism.)
14:50
Ismerd meg!
hétfő
május 21.
kedd
május 22.
szerda
május 23.
csütörtök
május 24.
péntek
május 25.
szombat
május 26.
vasárnap
május 27.
hétfő
május 28.
kedd
május 29.
szerda
május 30.
csütörtök
május 31.
péntek
június 1.
szombat
június 2.
vasárnap
június 3.
15
óra
             
15:50
Ismerd meg! - vetélkedő
16
óra
16:25
Roma magazin
(ism.)
16:20
Srpski Ekran
(ism.)
16:50
Unser Bildschirm
(ism.)
16:25
Hrvatska Kronika
(ism.)
16:55
Ecranul nostru
(ism.)
16:20
Rondo
(ism.)
16:55
Kvartett
(ism.)
16:20
P'amende
(ism.)
16:55
Öt kontinens
(ism.)
16:20
Új idők új dalai
A cselló
16:55
Hétvégi belépő
16:55
Ismerd meg!
16:25
Roma magazin
(ism.)
16:55
Domovina
(ism.)
16:15
Srpski Ekran
(ism.)
16:45
Unser Bildschirm
(ism.)
16:25
Hrvatska Kronika
(ism.)
16:55
Ecranul nostru
(ism.)
16:25
Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
16:55
Alpok-Duna-Adria
(ism.)
16:25
Életkerék
(ism.)
16:15
Új idők új dalai
A faszobrászat
16:45
Hétvégi belépő
16:50
Hétvégi belépő
17
óra
17:00
Domovina
(ism.)
17:30
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Kéthely, 2013
17:15
Útravaló
17:35
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Szentendre - Szabadtéri Néprajzi Múzeum, 2013
17:30
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Nyíregyháza, 2013
17:25
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Gávavencsellő, 2013
17:25
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Zalaegerszeg, 2013
 
17:55
Ismerd meg! - vetélkedő
17:30
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Badacsonytomaj, 2013
17:15
Útravaló
17:35
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Nagyrécse, 2013
17:30
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Hajós, 2013
17:30
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Kács, 2013
17:00
Öt kontinens
(ism.)
17:30
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Mosdós, 2013
  
hétfő
május 21.
kedd
május 22.
szerda
május 23.
csütörtök
május 24.
péntek
május 25.
szombat
május 26.
vasárnap
május 27.
hétfő
május 28.
kedd
május 29.
szerda
május 30.
csütörtök
május 31.
péntek
június 1.
szombat
június 2.
vasárnap
június 3.
18
óra
18:05
Gasztroangyal
Csángók
18:10
Gasztroangyal
Akasztó
18:00
Gasztroangyal
Bükkszentkereszt
18:00
Gasztroangyal
Szilveszter
18:00
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Cseresznye
18:55
Térkép
(ism.)
18:55
Öt kontinens
(ism.)
18:05
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Magyarország finom. Bőszénfa
18:10
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Szalmakalap
18:05
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Meggy
18:05
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Moldva I.
18:05
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Moldva II.
18:50
Térkép
(ism.)
18:55
Öt kontinens
(ism.)
19
óra
19:05
Itthon vagy!
Észak-magyarországi vártúrák
19:25
Hazajáró
Nagykárolyi homokhát - Szabadság és szerelem Szatmárban
19:05
Itthon vagy!
Cegléd
19:30
Hazajáró
Kővárvidék és a Lápos vadregényes szorosa
19:00
Itthon vagy!
19:30
Magyarország, szeretlek!
(ism.)
19:00
Itthon vagy!
19:25
Hazajáró
Lápos-hegység - Kincsek a felszín alatt és fölött
19:00
Itthon vagy!
Téli berek
19:25
Hazajáró
Gorgánok - Máramaros és Galícia határán
19:25
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Nagykörű, 2017
19:25
Szerelmes földrajz
Zádori Mária énekművész
19:05
Itthon vagy!
Hajdúvárosok
19:25
Hazajáró
Kraszna-Havas 2. és a Felső-Tisza-vidék koronavárosai
19:05
Itthon vagy!
Budapest fürdőváros
19:30
Hazajáró
Kapacina-hegység - Olténia rejtőzködő ékköve
19:00
Itthon vagy!
Velencei-tó
19:30
Magyarország, szeretlek!
(ism.)
19:00
Itthon vagy!
Szolnok
19:25
Hazajáró
Dél-Bánság - Nándorfehérvártól Torontálvásárhelyig
19:00
Itthon vagy!
Szecessziós túra
19:25
Hazajáró
Kudzsiri-havasok 2. - Dél-Erdély karsztvilága
19:25
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Mikóháza, 2017
19:25
Hazajáró
20
óra
20:00
Hogy volt?!
Természetfilmesek (ism.)
20:00
Banán, pumpa, kurbli - L'art pour l'art Társulat
magyar szórakoztató műsor, Zigóta és a többiek..., 2011
 
20:00
Szenes Iván emlékkoncert 2016
magyar koncertfilm, 4/1. rész
20:00
Önök kérték
(ism.)
20:25
Dokuzóna - Válogatás nemzetiségi filmekből
20:00
Gasztroangyal
Slow food mozgalom a Mátrában (ism.)
20:00
Seven
magyar koncertfilm, 2/1. rész
20:00
Seven
magyar koncertfilm, 2/2. rész
 
20:00
Szenes Iván emlékkoncert 2016
magyar koncertfilm, 4/2. rész
20:00
Önök kérték
(ism.)
20:00
Dokuzóna - Válogatás nemzetiségi filmekből
Véméndiek/Vagyok, aki vagyok, 2018
20:00
Gasztroangyal
Válogató adás - nálunk élő külföldiek (ism.)
21
óra
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
A gyógymód neve: megelőzés (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Övék a mennyek országa 3. - Szíria
(ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Ne szorongj, utazz! Fóbiakezelés HiTech módra (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Vadvilág (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Ahol a szívem, ott az otthonom (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Fábry
(ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
...minden kicsi gyereket
magyar dokumentumfilm, 2016
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
A csodálatos lovak (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Fogas kérdés (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Utazás a hangok körül (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
A pálya szélén (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Mindennek megvan a maga ideje? (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
A Bagi Nacsa Show
(ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Arc és álarc
magyar portréfilm, 2/1. rész: Beszélgetés Szentkuthy Miklóssal
hétfő
május 21.
kedd
május 22.
szerda
május 23.
csütörtök
május 24.
péntek
május 25.
szombat
május 26.
vasárnap
május 27.
hétfő
május 28.
kedd
május 29.
szerda
május 30.
csütörtök
május 31.
péntek
június 1.
szombat
június 2.
vasárnap
június 3.
22
óra
22:35
Ének a fák tetejéből
román dokumentumfilm, 2016
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:30
Honfoglaló
(ism.)
22:30
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
 
22:25
Józan babák
magyar dokumentumfilm, 2015
22:35
Menjek / Maradjak: Édes otthon
magyar dokumentumfilm, 2017
22:35
Honfoglaló
Gyermeknapi Honfoglaló - Ahol gyerekjáték a győzelem! (ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
magyar sitcom, 3. rész A Manager, 2018
22:35
Arc és álarc
magyar portréfilm, 2/2. rész: Beszélgetés Szentkuthy Miklóssal
23
óra
23:30
Csíksomlyói csángó mise közvetítése
(ism.)
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Gyulai Ferenc: Szőlőfajtáink a régészeti korokban
23:20
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Orbán Zoltán: Miért fontosak a madarak?
23:20
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Gundel János: A Gundel-örökség mint hungarikum
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:50
Mindenki Akadémiája
Kádár Zoltán Dániel: A nyelvi rítusok és a kultúraközi kommunikáció
23:00
magyar sitcom, 2. rész Albérlők, 2018
23:30
Kulturális Híradó
(ism.)
23:30
Kulturális Híradó
(ism.)
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Gyulai Ferenc: Szőlőfajtáink a régészeti korokban
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Sterczer Hilda: A fejlesztő falmászás hatása a koordinációra és a koncentrációra
23:25
Kulturális Híradó
(ism.)
23:55
Mindenki Akadémiája
Márton László: Hol él tovább Walther Von Der Vogelweide?
23:10
Kulturális Híradó
(ism.)
23:40
Opera Café
23:35
Hogy volt?!
Keresztes Ildikó (ism.)
00
óra
00:55
Himnusz
00:25
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:25
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:25
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:25
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:00
Opera Café
00:30
Evangélium
Az apostolok cselekedetei
00:55
Himnusz
00:00
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Pataki Tamás
00:30
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
Bethlen Gábor
00:55
Himnusz
00:30
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:00
Mindenki Akadémiája
Láng Benedek: Riválisok vagy szövetségesek? A modern természettudomány esete a vallással és a mágiával
00:30
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:00
Mindenki Akadémiája
Purebl György: A bennünk ketyegő órák és a kizökkent idő
00:30
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:30
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:25
Tudomány minden napra
(ism.)
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:10
Evangélium
Az apostolok cselekedetei
00:35
Világörökség Portugáliában
portugál dokumentumfilm-sorozat, A Belém-torony, 2008
00:55
Himnusz
 
hétfő
május 21.
kedd
május 22.
szerda
május 23.
csütörtök
május 24.
péntek
május 25.
szombat
május 26.
vasárnap
május 27.
hétfő
május 28.
kedd
május 29.
szerda
május 30.
csütörtök
május 31.
péntek
június 1.
szombat
június 2.
vasárnap
június 3.
01
óra
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Kulturális Híradó
(ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2009
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2009
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2009
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2009
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
magyar filmvígjáték, 1949 (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
A király - Portréfilm Király Leventéről
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2010
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2010
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2010
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:30
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2010
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2010
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Gasztroangyal
Válogató adás - nálunk élő külföldiek (ism.)
 
02
óra
02:05
Mindenki Akadémiája
Máté-Tóth András: Pünkösd ünnepe
02:35
Jómadár
magyar játékfilm, 1943 (ism.)
02:35
Amerikai komédia
magyar tévéjáték, 1978 (ism.)
02:30
magyar tévéfilm, 1974 (ism.)
02:30
Oktogon
magyar tévéjáték, 1988 (ism.)
02:35
Az idegen gyermek
magyar tévéjáték, 1985 (ism.)
 
02:30
magyar játékfilm, 1937 (ism.)
02:35
magyar játékfilm, 1939 (ism.)
02:30
Nyitott ház
magyar tévéjáték, 1981 (ism.)
02:30
Mindenki gyanús
magyar tévéjáték, 1961 (ism.)
02:30
Trisztán
magyar tévéfilm, 1974 (ism.)
02:30
Saroküzlet
magyar tévéjáték, 1978 (ism.)
02:30
P'amende
A világ élvonalában - Találkozás Balogh Roland gitárművésszel
02:55
Virtuózok 2018
Döntő (ism.)
 
03
óra
  
03:35
Magyarország, szeretlek!
(ism.)
  
03:00
Virtuózok 2018
A Nagyok elődöntője (ism.)
03:40
magyar romantikus film, 1942 (ism.)
  
03:35
Magyarország, szeretlek!
(ism.)
03:35
P'amende
MataMusa M and M együttes
   
hétfő
május 21.
kedd
május 22.
szerda
május 23.
csütörtök
május 24.
péntek
május 25.
szombat
május 26.
vasárnap
május 27.
hétfő
május 28.
kedd
május 29.
szerda
május 30.
csütörtök
május 31.
péntek
június 1.
szombat
június 2.
vasárnap
június 3.
Copyright © 2018 Minnetonka Lapkiadó Kft.