február 17 - március 3.
vasárnap
február 17.
hétfő
február 18.
kedd
február 19.
szerda
február 20.
csütörtök
február 21.
péntek
február 22.
szombat
február 23.
vasárnap
február 24.
hétfő
február 25.
kedd
február 26.
szerda
február 27.
csütörtök
február 28.
péntek
március 1.
szombat
március 2.
vasárnap
március 3.
04
óra
04:00
magyar játékfilm, 1958 (ism.)
04:00
Jó boroknak szép hazája a Délvidék - Szerémség (Szerbia)
magyar dokumentumfilm, 2016 (ism.)
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2009
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2009
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2009
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2009
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2010
04:05
magyar romantikus film, 1934 (ism.)
04:40
Világörökség Portugáliában
portugál dokumentumfilm-sorozat, A Coa völgye, 2008
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2010
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2010
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2010
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2010
04:00
Magyar pop
magyar zenei műsor, 2010
04:00
magyar romantikus film, 1936 (ism.)
05
óra
05:25
M5 Híradó
(ism.)
05:55
Térkép
(ism.)
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
M5 Híradó
05:50
Öt kontinens
(ism.)
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
M5 Híradó
05:50
Novum
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
M5 Híradó
05:50
A NAGYOK
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
M5 Híradó
05:50
Magyar Krónika
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
M5 Híradó
05:50
Mesterember
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
M5 Híradó
05:50
Unió28
(ism.)
05:25
M5 Híradó
05:50
Térkép
(ism.)
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
M5 Híradó
05:50
Öt kontinens
(ism.)
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
M5 Híradó
05:50
Novum
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
M5 Híradó
05:50
A NAGYOK
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
M5 Híradó
05:50
Magyar Krónika
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
M5 Híradó
05:55
Mesterember
05:00
HÍRADÓ
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
M5 Híradó
05:50
Unió28
(ism.)
05:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
05:25
M5 Híradó
05:50
Térkép
(ism.)
06
óra
06:20
Esély
(ism.)
06:45
Kárpát expressz
(ism.)
06:20
Világ
(ism.)
06:45
Summa
(ism.)
06:25
Család'19
(ism.)
06:50
Magyar gazda
(ism.)
06:25
Magyar gazda
(ism.)
06:50
Kék bolygó
(ism.)
06:20
Kárpát expressz
(ism.)
06:45
Útravaló
(ism.)
06:25
Iskolapad
(ism.)
06:45
Élő egyház
(ism.)
06:15
Itthon vagy!
(ism.)
06:45
Életkor
(ism.)
06:20
Esély
(ism.)
06:45
Kárpát expressz
(ism.)
06:25
Világ
(ism.)
06:50
Summa
(ism.)
06:20
Család'19
(ism.)
06:45
Magyar gazda
(ism.)
06:25
Magyar gazda
(ism.)
06:50
Kék bolygó
(ism.)
06:25
Kárpát expressz
(ism.)
06:50
Útravaló
(ism.)
06:25
Iskolapad
(ism.)
06:45
Élő egyház
(ism.)
06:15
Itthon vagy!
(ism.)
06:40
Életkor
(ism.)
06:20
Esély
(ism.)
06:45
Kárpát expressz
(ism.)
07
óra
07:05
Multiverzum
Fogyasztói társadalom
07:40
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
07:10
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Bab, chili, paprika (ism.)
07:15
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Farsang (ism.)
07:20
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Rábaköz (ism.)
07:05
Forint, fillér
(ism.)
07:30
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Zsidó konyha (ism.)
07:15
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Tokaj (ism.)
07:10
Hogy volt?!
Nagy komikák (ism.)
07:05
Multiverzum
A játékos ember
07:35
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
Nyelvújítás
07:20
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Pilis (ism.)
07:10
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Gluténmentes (ism.)
07:15
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Konyhai praktikák (ism.)
07:05
Forint, fillér
(ism.)
07:30
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Keszthely (ism.)
07:15
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Harkány (ism.)
07:10
Hogy volt?!
Frenreisz - Latinovits - Bujtor (ism.)
07:10
Multiverzum
Karácsony
07:40
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
vasárnap
február 17.
hétfő
február 18.
kedd
február 19.
szerda
február 20.
csütörtök
február 21.
péntek
február 22.
szombat
február 23.
vasárnap
február 24.
hétfő
február 25.
kedd
február 26.
szerda
február 27.
csütörtök
február 28.
péntek
március 1.
szombat
március 2.
vasárnap
március 3.
08
óra
08:05
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
Önök kérték
(ism.)
08:05
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:10
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
Tanúságtevők
(ism.)
08:15
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:45
Református ifjúsági műsor
(ism.)
08:55
Református magazin
(ism.)
08:15
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:50
Rome Reports - Vatikáni híradó
(ism.)
08:25
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:55
A sokszínű vallás
(ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
Isten kezében
(ism.)
08:05
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
Gasztroangyal
Köveskál (ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
Önök kérték
(ism.)
08:15
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
Önkéntesek
(ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
Evangélikus magazin
(ism.)
08:15
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:30
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:45
Rome Reports - Vatikáni híradó
(ism.)
08:25
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:40
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:55
A sokszínű vallás
Oszkár (ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:25
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
Isten kezében
(ism.)
08:05
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
Gasztroangyal
Lébény (ism.)
08:10
NÉMET NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:15
OROSZ NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:20
KÍNAI NYELVŰ HÍREK
(ism.)
08:35
Önök kérték
(ism.)
09
óra
09:30
Térkép
(ism.)
09:00
Rome Reports - Vatikáni híradó
(ism.)
09:30
Nagyok
Kárpáti György 2. rész
09:20
Baptista ifjúsági műsor
(ism.)
09:30
Unitárius ifjúsági műsor
(ism.)
09:50
Nagyok
Molnár Piroska
09:15
Isten kezében
"Senki sem selejt!" - Portré Kardos Mihályról (ism.)
09:50
Nagyok
Molnár Piroska 2. rész
09:05
Jézus és...
(ism.)
09:20
Kereszt-Tények
(ism.)
09:30
Így szól az Úr!
(ism.)
09:35
Vallás és szabadság
magyar ismeretterjesztő sorozat, Márton Áron, 2019 (ism.)
09:50
Nagyok
Történetek a hitről
09:05
Katolikus Krónika
(ism.)
09:35
Nagyok
Gyulai Líviusz
09:35
Nagyok
Sebő Ferenc
09:30
Térkép
(ism.)
09:10
Az utódok reménysége
(ism.)
09:40
Nagyok
Történetek az édesanyákról
09:05
Református riportok
(ism.)
09:35
Nagyok
Sebő Ferenc 2. rész
09:10
Új nemzedék
(ism.)
09:45
Nagyok
Koltai Lajos
09:05
A sokszínű vallás
Rhorer Viktor (ism.)
09:20
Kereszt-Tények
(ism.)
09:30
Így szól az Úr!
(ism.)
09:35
Vallás és szabadság
magyar ismeretterjesztő sorozat, Bethlen és a szabadság, 2019 (ism.)
09:50
Nagyok
Koltai Lajos 2. rész
09:05
Katolikus Krónika
(ism.)
09:30
Hajnali gondolatok
(ism.)
09:40
Nagyok
Bohus Zoltán
09:40
Nagyok
Jelenits István
09:30
Nagyok
Jelenits István 2. rész
10
óra
10:00
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
10:15
A Dal 2019
(ism.)
10:00
Mindenki Akadémiája
Horváth László: Elveszett görög szöveg jelentése
10:30
Új idők új dalai
Évszázados értékek - A Százados úti művésztelep
10:20
Mindenki Akadémiája
Székely Balázs: Kárpát-medence felszínfejlődése
10:55
Új idők új dalai
Újjászülető hagyományok - Népművészet és divat
10:20
Mindenki Akadémiája
Andréka Domonkos: Magyar elektromos repülőgép
10:55
Új idők új dalai
Zene és víziók - Carmina Burana az Erkel Színházban
10:20
Mindenki Akadémiája
Csicsmann László: A kurd kérdés a Közel-keleti konfliktusok tükrében
10:50
Új idők új dalai
Frida - Fájdalomból szublimálva
10:10
Mindenki Akadémiája
Schrim Anita: Töltelékszavak újratöltve
10:40
Új idők új dalai
Ellentétek összhangja - A MORPH
10:10
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
10:40
Öt kontinens
10:00
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
10:15
A Dal 2019
10:10
Mindenki Akadémiája
Orbán Sándor: A komplex 3+T tehetséggondozás
10:40
Új idők új dalai
Palestrina - Az ellenpontok harmóniájában
10:05
Mindenki Akadémiája
Dénes Ádám: Mikroglia, agyunk védősejtje
10:35
Új idők új dalai
A A szertefoszló idő - Lírai archaizmus a képzőművészetben
10:25
Mindenki Akadémiája
Vörös Lajos: A Balaton élővilága
10:55
Új idők új dalai
A művész bölcsője - Epreskert
10:20
Mindenki Akadémiája
Arató András: Gyermekkori táplálékallergiák
10:50
Új idők új dalai
A kereszténység bölcsőjénél - Ókeresztény himnuszok
10:10
Mindenki Akadémiája
Berde Éva: Minden modell rossz, de néhány hasznos
10:40
Új idők új dalai
Mechanikus kecske - Harc az anyaggal
10:10
Rejtélyes XX. század - Kun Miklós műsora
10:45
Öt kontinens
10:00
Magyar Krónika
10:25
Térkép
(ism.)
10:55
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11
óra
 
11:00
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:15
És akkor a pasas
magyar játékfilm, 1966
11:25
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:40
magyar tévéjáték, 1973
11:25
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:40
magyar tévéfilm, 1963
11:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:30
A vonatok reggel indulnak
magyar tévéjáték, 1976
11:10
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:30
Lincoln Ábrahám álmai
magyar tévéjáték, 1976
11:10
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:30
magyar játékfilm, 1967
 
11:10
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:25
magyar játékfilm, 1963
11:05
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:25
Pénzt Marijának
magyar tévéjáték, 1980
11:30
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:45
A közös kutya
magyar tévéfilm, 1980
11:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:35
Szávitri, az asszonyi hűség dicsérete
magyar tévéfilm, 1979
11:10
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:25
A megoldás
magyar tévéjáték, 1987
11:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
11:35
magyar romantikus film, 1936
11:05
magyar filmdráma, 1954
vasárnap
február 17.
hétfő
február 18.
kedd
február 19.
szerda
február 20.
csütörtök
február 21.
péntek
február 22.
szombat
február 23.
vasárnap
február 24.
hétfő
február 25.
kedd
február 26.
szerda
február 27.
csütörtök
február 28.
péntek
március 1.
szombat
március 2.
vasárnap
március 3.
12
óra
12:20
A Dal Kulissza
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:20
A Dal Kulissza
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
12:50
V4 HÍRADÓ
(ism.)
13
óra
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
A NAGYOK
13:50
Jó boroknak szép hazája a Délvidék - Szerémség (Szerbia)
magyar dokumentumfilm, 2016
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Roma magazin
(ism.)
13:50
Domovina
magyar dokumentumfilm (ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:15
Srpski Ekran
(ism.)
13:45
Unser Bildschirm
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Hrvatska Kronika
(ism.)
13:50
Ecranul nostru
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Slovenski utrinki
Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
13:55
Alpok-Duna-Adria
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Életkerék
(ism.)
13:55
Öt kontinens
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Csak a föld a lábam alatt - Schrammel Imre, keramikusművész portréja
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
A NAGYOK
13:55
"Megint a magyarok"
magyar dokumentumfilm, 2018
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Roma magazin
(ism.)
13:50
Domovina
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Srpski Ekran
(ism.)
13:45
Unser Bildschirm
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Hrvatska Kronika
(ism.)
13:50
Ecranul nostru
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Rondo
(ism.)
13:50
Kvartett
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
P'amende
(ism.)
13:50
Öt kontinens
(ism.)
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
Szűcs Bandi öröksége - Szűcs Endre építész portréja
13:00
HÍRADÓ
(ism.)
13:20
A NAGYOK
13:50
Varázscsepp
magyar dokumentumfilm, 2016
14
óra
14:50
Szent István Vándorlás - Az Országos Kéktúra mentén
magyar ismeretterjesztő sorozat, 36/2. rész: Füzérkomlóstól - Vágáshutáig
14:30
WTA Tenisztorna Budapest
14:15
Útravaló
14:30
WTA Tenisztorna Budapest
14:30
WTA Tenisztorna Budapest
14:30
WTA Tenisztorna Budapest
14:30
WTA Tenisztorna Budapest
14:30
WTA Tenisztorna Budapest
14:50
Szent István Vándorlás - Az Országos Kéktúra mentén
magyar ismeretterjesztő sorozat, A Sátoros-hegyektől a Péter-mennykőig, 2000
14:20
Család-barát
(ism.)
14:15
Család-barát
(ism.)
14:25
Család-barát
(ism.)
14:20
Család-barát
(ism.)
14:20
Család-barát
(ism.)
14:20
Család-barát
(ism.)
14:50
Szent István Vándorlás - Az Országos Kéktúra mentén
magyar ismeretterjesztő sorozat, A Péter-mennykőtől Boldogkőváraljáig, 2000
vasárnap
február 17.
hétfő
február 18.
kedd
február 19.
szerda
február 20.
csütörtök
február 21.
péntek
február 22.
szombat
február 23.
vasárnap
február 24.
hétfő
február 25.
kedd
február 26.
szerda
február 27.
csütörtök
február 28.
péntek
március 1.
szombat
március 2.
vasárnap
március 3.
15
óra
15:20
Budapest természeti értékei
magyar ismeretterjesztő sorozat, A homoktövis újpesti élőhelye, 2011
15:55
Látlelet a Földről
magyar ismeretterjesztő sorozat, Zambézi istene, 2006
      
15:20
Budapest természeti értékei
magyar ismeretterjesztő sorozat, A Naplás-tó, 2011
15:55
Látlelet a Földről
magyar ismeretterjesztő sorozat, Az imazászlók országában, 2006
15:50
Életkor
(ism.)
15:50
Család'19
(ism.)
15:55
Magyar gazda
(ism.)
15:55
Kék bolygó
(ism.)
15:55
Kárpát expressz
(ism.)
15:50
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Zágorec-Csuka Judit
15:20
Budapest természeti értékei
magyar ismeretterjesztő sorozat, A Rákos-patak mentén, 2011
15:50
Látlelet a Földről
magyar ismeretterjesztő sorozat, Halottégetés a Bagmati-folyónál, 2006
16
óra
16:25
Látlelet a Földről
magyar ismeretterjesztő sorozat, A Termékeny Félhold, 2006
      
16:25
Látlelet a Földről
magyar ismeretterjesztő sorozat, A nagy hó öt kincse, 2006
16:15
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Csurgó, 2010 (ism.)
16:50
Öt kontinens
(ism.)
16:10
Hazajáró
2019.02.23-i adás
16:35
Térkép
(ism.)
16:20
Noé barátai
(ism.)
16:50
Novum
16:20
Opera Café
16:50
Magyar Krónika
A Szent Korona I. - Rekeszzománc képek
16:20
Multiverzum
A játékos ember
16:45
Kincskereső
16:20
Amerikában jártunk - Mestersége címere... A világhírű magyarok
Radványi László
16:55
Kosárlabda közvetítés
Női kosárlabda Magyar Kupa-döntő
16:25
Látlelet a Földről
magyar ismeretterjesztő sorozat, Az utolsó menedékhely, 2006
16:55
Színe-java
17
óra
17:00
Színe-java
17:55
Erdélyi történetek
magyar dokumentumfilm, Egy sápadt arcú legendája - Magyar volt-e Old Shatterhand?, 2012
17:30
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Magyaregregy, 2012
17:30
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Ecseny, 2012
17:30
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Bálványos, 2012
17:30
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Szepetnek, 2012
17:30
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Tótkomlós, 2012
17:30
OJD - Irodalom és könyv 26 percben
Shrek Tímea
17:00
WTA Tenisztorna Budapest
17:20
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Szigliget, 2012
17:55
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Gluténmentes
17:00
Útravaló
17:20
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Deszk, 2012
17:55
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Konyhai praktikák
17:20
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Pusztamérges, 2012
17:55
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Keszthely
17:20
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Nagyszakácsi, 2012
17:55
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Harkány
17:20
Ízőrzők
magyar ismeretterjesztő sorozat, Mesztegnyő, 2012
17:55
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Palócföld
 
17:50
Erdélyi történetek
magyar dokumentumfilm, Farkaslakától a Kerekdombig Jakab Gáborral, 2014
vasárnap
február 17.
hétfő
február 18.
kedd
február 19.
szerda
február 20.
csütörtök
február 21.
péntek
február 22.
szombat
február 23.
vasárnap
február 24.
hétfő
február 25.
kedd
február 26.
szerda
február 27.
csütörtök
február 28.
péntek
március 1.
szombat
március 2.
vasárnap
március 3.
18
óra
18:55
Öt kontinens
(ism.)
18:05
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Farsang
18:05
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Rábaköz
18:05
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Zsidó konyha
18:05
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Tokaj
18:05
Gasztroangyal - Eszik, iszik, sosem alszik...
Pilis
18:00
Erdélyi történetek
magyar dokumentumfilm, Régi Kalotaszeg - Kós Károly írásai nyomán, 2014
18:55
Térkép
(ism.)
 
18:55
Szerelmes földrajz
magyar ismeretterjesztő magazin, Székelyföldi gyökerek - Gergely István Tiszti, 2011
18:55
Szerelmes földrajz
magyar ismeretterjesztő magazin, Őrségi időszámítás (Rudolf Péterrel és Nagy-Kálózy Eszterrel), 2011
 
18:55
Szerelmes földrajz
magyar ismeretterjesztő magazin, Pannon értékek - Bakó Lajos, 2007
18:55
Szerelmes földrajz
magyar ismeretterjesztő magazin, Második szülőföldem: Ecsegpuszta - Balogh János, 2012
18:55
Fedettpályás Atlétikai Európa-bajnokság
18:30
Világörökség Portugáliában
portugál dokumentumfilm-sorozat, Évora, 2008
18:55
Öt kontinens
(ism.)
19
óra
19:25
Szerelmes földrajz
Szülőföldjeim
19:00
Szerelmes földrajz
magyar ismeretterjesztő magazin, Pici (Pesti) piacai - Presser Gábor, 2011
19:30
Hagyaték
magyar ismeretterjesztő sorozat, Halhatatlan hivatás - Az életmentés tradíciója, 2012
19:00
Szerelmes földrajz
magyar ismeretterjesztő magazin, Otthon, a Káli-medencében - Tulassay Tivadar, gyermekorvos, 2011
19:30
Hagyaték
magyar ismeretterjesztő sorozat, "Együtt harcol, s issza borát...", 2012
19:00
Szerelmes földrajz
magyar ismeretterjesztő magazin, Palócföld, az én tájhazám - Duray Miklós, 2011
19:30
Magyarország, szeretlek!
(ism.)
19:00
Szerelmes földrajz
magyar ismeretterjesztő magazin, Ifjúságom láthatatlan világa - Belvárosi csavargások - Bene Gábor, 2011
19:30
Hagyaték
magyar ismeretterjesztő sorozat, Szent László - A magyar seregek örök ura, 2012
19:00
Szerelmes földrajz
magyar ismeretterjesztő magazin, Útközben Kakasszéktől Sopronfalváig - Kovács Gábor, 2011
19:30
Hagyaték
magyar ismeretterjesztő sorozat, Fehérlófia - A teljesség meséje, 2012
19:30
A Dal 2019
 
19:30
Hagyaték
magyar ismeretterjesztő sorozat, Rovás - Újraéledő jelek, 2012
19:30
Hagyaték
magyar ismeretterjesztő sorozat, Trianon - Feltámadásra várva, 2012
19:00
Vízilabda Bajnokok Ligája
ZF-Eger - Pro Recco mérkőzés
19:30
Hagyaték
magyar ismeretterjesztő sorozat, Székelykapu - Átjáró a tündérkertbe, 2012
19:25
Hagyaték
magyar ismeretterjesztő sorozat, Tavaszi szél - Házasság Isten és ember előtt, 2012
 
19:25
Szerelmes földrajz
"JÓ HÍREMET - ROSSZ HÍREMET ELERESZTIK A SZÉLBEN..."
20
óra
20:00
Gasztroangyal
Köveskál (ism.)
20:00
Hogy volt?!
Nagy komikák (ism.)
20:00
Beugró
magyar szórakoztató műsor, 2008
 
20:00
Szenes Iván írta Andreával
magyar zenés filmsorozat, 2016
20:00
Önök kérték
(ism.)
 
20:00
Gasztroangyal
Lébény (ism.)
20:00
Hogy volt?!
Frenreisz - Latinovits - Bujtor (ism.)
20:00
Beugró
magyar szórakoztató műsor, 2008
20:30
Vízilabda Bajnokok Ligája
FTC-Telekom Waterpolo - Crvena Zvezda mérkőzés
20:00
Szenes Iván írta Andreával
magyar zenés filmsorozat, 2016
20:00
Önök kérték
(ism.)
 
20:00
Gasztroangyal
Téli túra a Bakonyban (ism.)
21
óra
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
"Emberségesnek lenni kötelességem"
magyar dokumentumfilm-sorozat, 3. rész, 2018
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Női hangok az éterben (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
A zseniális XX kromoszóma, avagy a siker női receptúrája (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Pánikbetegség (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Vonzerő (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
A boldogság kék madara... (ism.)
21:40
Bagi-Nacsa Orfeuma
(ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Jobb az Úrban bízni - Csiha Kálmán püspök élete
magyar dokumentumfilm, 2014
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Lassíts! (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Trendi étrend? (ism.)
21:50
Ridikül
Lendületes hetvenesek (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
A pillanat, amikor átértékeltem az életem (ism.)
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
Ridikül
Ilyen a magyar virtus! (ism.)
 
21:00
HÍRADÓ
(ism.)
21:25
V4 HÍRADÓ
(ism.)
21:35
A sárvári ménesgazda
magyar dokumentumfilm, 2015
vasárnap
február 17.
hétfő
február 18.
kedd
február 19.
szerda
február 20.
csütörtök
február 21.
péntek
február 22.
szombat
február 23.
vasárnap
február 24.
hétfő
február 25.
kedd
február 26.
szerda
február 27.
csütörtök
február 28.
péntek
március 1.
szombat
március 2.
vasárnap
március 3.
22
óra
22:35
Hogy volt?!
Nagy komikák (ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:40
magyar sitcom, 40. rész Leánybúcsú, legénybúcsú, 2018
22:35
Hogy volt?!
Frenreisz - Latinovits - Bujtor (ism.)
22:30
Honfoglaló
(ism.)
22:30
Honfoglaló
(ism.)
22:50
Honfoglaló
(ism.)
22:30
Honfoglaló
(ism.)
22:35
Honfoglaló
(ism.)
22:05
Fábry
(ism.)
22:35
Hogy volt?!
Marton Éva (ism.)
23
óra
23:30
M5 Híradó
23:25
M5 Híradó
23:55
Mindenki Akadémiája
Demeniv Mihály: Harmonika, avagy egy egész zenekar
23:25
M5 Híradó
23:55
Mindenki Akadémiája
Simonyi Balázs: A futás mint tevékenység, filozófia és motiváló erő a mindennapokban
23:25
M5 Híradó
23:55
Mindenki Akadémiája
Fehér Katalin: Digitális ÉN
23:25
M5 Híradó
23:55
Mindenki Akadémiája
Szörényi László: Arany János - az ambícióktól a világundorig
23:25
M5 Híradó
23:55
Mindenki Akadémiája
Simon Miklós: Élménytársadalom, élménygazdaság, élménygazdálkodás
23:15
M5 Híradó
23:45
Opera Café
23:35
M5 Híradó
23:20
M5 Híradó
23:55
Mindenki Akadémiája
A gömb, a Gömböc és a Mars kavicsai - Prof. Dr. Domokos Gábor - építészmérnök, matematikus
23:20
M5 Híradó
23:55
Mindenki Akadémiája
Virtuális- és kiterjesztett valóság - Dr. Takács Barnabás - virtuális valóság szakértő
23:40
M5 Híradó
23:20
M5 Híradó
23:55
Mindenki Akadémiája
Széchenyi százada - Prof. Dr. Gergely András - történész
23:25
M5 Híradó
23:55
Mindenki Akadémiája
A doppingellenes harc alapjai - Dr. Tiszeker Ágnes
23:25
magyar sitcom, 41. rész Az esküvő, 2018
23:55
M5 Híradó
23:30
M5 Híradó
00
óra
00:00
Püspökkenyér
00:30
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
00:55
Himnusz
00:35
M2 matricák - Igaz vagy hamis?
Szentendrei sikátorok
00:40
M2 matricák - Igaz vagy hamis?
A Fürdő ura
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:35
M2 matricák - Igaz vagy hamis?
Beethoven szerelme
00:40
M2 matricák - Igaz vagy hamis?
Egyeki népdalkör
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:30
M2 matricák - Igaz vagy hamis?
A grófkisasszony ajándéka
00:35
M2 matricák - Igaz vagy hamis?
Halász Jancsi legendája
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:35
M2 matricák - Igaz vagy hamis?
Toboz Ottó
00:40
M2 matricák - Igaz vagy hamis?
Bornemissza Gergely
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:30
M2 matricák - Igaz vagy hamis?
Csipeszfalva
00:35
M2 matricák - Hevül a vegyület
Súrlódás
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:20
Evangélium
00:55
Himnusz
00:00
Kincskereső
00:30
Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek
Nyelvújítás
00:55
Himnusz
00:30
M2 matricák - Hevül a vegyület
Rakéta
00:35
M2 matricák - Hevül a vegyület
Dörzselektromosság
00:40
Hetedhét kaland
Szórakoztató, ismeretterjesztő műsor gyerekeknek, minden hétköznap 10 percben, az M2 gyerekcsatornán
00:55
Himnusz
00:30
M2 matricák - Hevül a vegyület
Mágnesesség
00:35
M2 matricák - Hevül a vegyület
Sűrűség
00:45
Hetedhét kaland
Szórakoztató, ismeretterjesztő műsor gyerekeknek, minden hétköznap 10 percben, az M2 gyerekcsatornán
00:55
Himnusz
00:20
M2 matricák - Hevül a vegyület
Nyomás
00:25
M2 matricák - Hevül a vegyület
Egyensúly
00:35
Hetedhét kaland
Szórakoztató, ismeretterjesztő műsor gyerekeknek, minden hétköznap 10 percben, az M2 gyerekcsatornán
00:55
Himnusz
00:30
M2 matricák - Hevül a vegyület
Szivárvány
00:35
M2 matricák - Hevül a vegyület
Hang
00:40
Hetedhét kaland
Szórakoztató, ismeretterjesztő műsor gyerekeknek, minden hétköznap 10 percben, az M2 gyerekcsatornán
00:55
Himnusz
00:35
M2 matricák - Hevül a vegyület
Repülő
00:40
M2 matricák - Hevül a vegyület
Szél
00:45
Hetedhét kaland
00:55
Himnusz
00:25
Opera Café
00:55
Himnusz
 
vasárnap
február 17.
hétfő
február 18.
kedd
február 19.
szerda
február 20.
csütörtök
február 21.
péntek
február 22.
szombat
február 23.
vasárnap
február 24.
hétfő
február 25.
kedd
február 26.
szerda
február 27.
csütörtök
február 28.
péntek
március 1.
szombat
március 2.
vasárnap
március 3.
01
óra
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Csak a föld a lábam alatt - Schrammel Imre, keramikusművész portréja
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Hogy volt?!
Nagy komikák (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Beugró
magyar szórakoztató műsor, 2008 (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Magyarország, szeretlek!
(ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Szenes Iván írta Andreával
magyar zenés filmsorozat, 2016 (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Önök kérték
(ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
A Dal 2019
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Szűcs Bandi öröksége - Szűcs Endre építész portréja
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Hogy volt?!
Frenreisz - Latinovits - Bujtor (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Beugró
magyar szórakoztató műsor, 2008 (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Magyarország, szeretlek!
(ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Szenes Iván írta Andreával
magyar zenés filmsorozat, 2016 (ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:20
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:35
Önök kérték
(ism.)
01:00
HÍRADÓ
(ism.)
01:15
ANGOL NYELVŰ HÍREK
(ism.)
01:30
Gasztroangyal
Téli túra a Bakonyban (ism.)
 
02
óra
02:30
magyar tévéfilm, 1967 (ism.)
02:25
És akkor a pasas
magyar játékfilm, 1966 (ism.)
02:30
magyar tévéjáték, 1973 (ism.)
 
02:30
A vonatok reggel indulnak
magyar tévéjáték, 1976 (ism.)
02:25
Lincoln Ábrahám álmai
magyar tévéjáték, 1976 (ism.)
 
02:25
magyar filmvígjáték, 1961 (ism.)
02:30
magyar játékfilm, 1963 (ism.)
02:25
Pénzt Marijának
magyar tévéjáték, 1980 (ism.)
02:55
A közös kutya
magyar tévéfilm, 1980 (ism.)
02:25
Szávitri, az asszonyi hűség dicsérete
magyar tévéfilm, 1979 (ism.)
02:30
A megoldás
magyar tévéjáték, 1987 (ism.)
02:20
magyar játékfilm, 1974 (ism.)
 
03
óra
  
03:30
Építészkorzó
magyar dokumentumfilm-sorozat, Krähling János, 2017
03:00
magyar tévéfilm, 1963 (ism.)
03:45
Világörökség Portugáliában
portugál dokumentumfilm-sorozat, A madeirai babérlombú erdő, 2008
03:40
Világörökség Portugáliában
portugál dokumentumfilm-sorozat, A Belém-torony, 2008
03:40
A Dal Kulissza
(ism.)
03:45
"Megint a magyarok"
magyar dokumentumfilm, 2018 (ism.)
 
03:45
Nyitott stúdió
magyar zenei műsor, Inkanan együttes /Bolívia/, 1992
 
03:35
Építészkorzó
magyar dokumentumfilm-sorozat, Zoboki Gábor, 2017
   
vasárnap
február 17.
hétfő
február 18.
kedd
február 19.
szerda
február 20.
csütörtök
február 21.
péntek
február 22.
szombat
február 23.
vasárnap
február 24.
hétfő
február 25.
kedd
február 26.
szerda
február 27.
csütörtök
február 28.
péntek
március 1.
szombat
március 2.
vasárnap
március 3.
Copyright © 2019 Minnetonka Lapkiadó Kft.